Like ons!
Overzicht transfers WorldTour 2020 | Slagter verruilt WorldTour voor Bretagne

Algemeen nieuws

Overzicht transfers WorldTour 2020 | Slagter verruilt WorldTour voor Bretagne

Er waren al een heleboel geruchten, maar per 1 augustus mogen de ploegen in wielerland ook daadwerkelijk officieel aankondigen welke renners ze aantrekken. In de Leiderstrui houdt de transfermarkt per 1 augustus nauwlettend in de gaten in de WorldTour. De meest actuele transfers maken we dikgedrukt.

AG2R La Mondiale
In: Clément Champoussin (was stagiair, vanaf 01-08-2020), Andrea Vendrame (Androni-Sidermec), Lawrence Naesen (Lotto Soudal)

Uit: Samuel Dumoulin (stopt), Nico Denz (Team Sunweb), Hubert Dupont (stopt)

Astana
In: Vadim Pronskiy (Vino - Astana Motors), Davide Martinelli (Deceuninck-Quick-Step), Harold Tejada Canacue (Medellin), Alekasandr Vlasov (Gazprom-Rusvelo), Alex Aranburu (Caja Rural), Fabio Felline (Trek-Segafredo). Oscar Rodriguez (Euskadi-Murias)

Uit: Dario Cataldo (Movistar), Davide Villella (Movistar), Andrey Zeits (Mitchelton-Scott), Davide Ballerini (Deceuninck-Quick-Step), Magnus Cort Nielsen (EF Education First), Jan Hirt (CCC Team)

Bahrain-Merida
In: Mikel Landa (Movistar), Wout Poels (Team INEOS)

Uit: Vincenzo Nibali (Trek-Segafredo), Antonio Nibali (Trek-Segafredo)

BORA-hansgrohe
In: Lennard Kämna (Team Sunweb), Ide Schelling (SEG Racing Academy)

Uit: Davide Formolo (UAE Team Emirates)

CCC
In: Matteo Trentin (Mitchelton-Scott), Georg Zimmermann (Was stagiair), Ilnur Zakarin (Katusha), Fausto Masnada (Androni Giocattoli), Jan Hirt (Astana), Michal Paluta (CCC Development Team), Pavel Kochetkov (Katusha)

Uit: Laurens ten Dam (stopt), Lukasz Owsian (Arkéa-Samsic)

Deceuninck-Quick-Step
In: Andrea Bagioli (Team Colpack), Stijn Steels (Roompot-Charles), Bert Van Lerberghe (Cofidis), João Almeida (Hagens Berman Axeon), Mattia Cattaneo (Androni), Davide Ballerini (Astana), Mauri Vansevenant (-, pas per juli 2020), Jannik Steimle (Was stagair)

Uit: Elia Viviani (Cofidis), Fabio Sabatini (Cofidis), Davide Martinelli (Astana), Enric Mas (Movistar), Maximiliano Richeze (UAE Team Emirates), Philippe Gilbert (Lotto Soudal)

EF Education First
In: Jonas Rutsch (Team Lotto-Kern Haus), Magnus Cort Nielsen (Astana), Stefan Bissegger (Swiss Racing Academy), Neilson Powless (Jumbo-Visma), Kristoffer Halvorsen (INEOS), Jens Keukeleire (Lotto Soudal)

Uit: Matti Breschel (stopt), Nathan Brown (Rally UHC Cycling), Dan McLay (Arkéa-Samsic)

Groupama-FDJ
In: Fabian Lienhard (IAM Excelsior), Alexys Brunel, Simon Guglielmi (beide opleiding Groupama)

Uit: Steve Morabito (stopt), Benoît Vaugrenard (stopt), Daniel Hoelgaard (Uno-X Norwegian Development Team)

Lotto Soudal
In: Philippe Gilbert (Deceuninck-Quick-Step), John Degenkolb (Trek-Segafredo), Kobe Goossens (Lotto Soudal U23), Jon Dibben (Madison Genesis), Stefano Oldani (Kometa Cycling Team), Steff Cras (Katusha)

Uit: Lawrence Naesen (AG2R), Tiesj Benoot (Team Sunweb), Victor Campenaerts (Team NTT), Jens Keukeleire (EF Education First)

Mitchelton-Scott
In: Barnabás Peák (SEG Racing Academy), Kaden Groves (SEG Racing Academy), Andrey Zeits (Astana), Alexander Konychev (Dimension Data)

Uit: Matthew Hayman (stopt), Matteo Trentin (CCC Team)

Movistar 
In: Gabriel Cullaigh (Team Wiggins Le Col), Íñigo Elosegui (Lizarte), Enric Mas (Deceuninck-Quick-Step), Dario Cataldo (Astana), Davide Villella (Astana), Johan Jacobs (Lotto-Soudal U23), Einer Rubio (Aran Cujine - Vejus), Juan Diego Alba (Coldeportes Zenu), Juri Hollmann (Heizomat Rad-Net), Matteo Jorgenson (Jelly Belly p/b Maxxis), Sergio Samitier (Euskadi-Murias)

Uit: Mikel Landa (Bahrain-Merida), Jasha Sütterlin (Team Sunweb), Nairo Quintana (Arkea-Samsic), Winner Anacona (Arkea-Samsic), Richard Carapaz (Team INEOS), Carlos Barbero (Team NTT), Jaime Castrillo (Kern Pharma)

Team NTT (voorheen Dimension Data)
In: Matteo Sobrero (Dimension Data for Qhubeka Continental Team), Samuele Battistella (Dimension Data for Qhubeka Continental Team), Victor Campenaerts (Lotto Soudal), Carlos Barbero (Movistar), Michael Gogl (Trek-Segafredo), Max Walscheid (Sunweb), Benjamin Dyball (Team Sapura), Dylan Sunderland (Team Bridgelane), Andreas Stokbro (Riwal Readynez)

Uit: Mark Renshaw (stopt), Lars Ytting Bak (stopt), Alexander Konychev (Mitchelton-Scott), Tom-Jelte Slagter (Vital Concept - B&B Hotels)

Team INEOS
In: Richard Carapaz (Movistar Team)

Uit: Diego Rosa (Arkea-Samsic), Kenny Elissonde (Trek-Segafredo), Wout Poels (Bahrain-Merida), Kristoffer Halvorsen (EF Education First)

Jumbo-Visma
In: Tobias Foss (Uno-X Norwegian Development Team), Tom Dumoulin (Team Sunweb), Chris Harper (Team BridgeLane)

Uit: Daan Olivier (stopt), Danny van Poppel (Wanty-Gobert), Neilson Powless (EF Education First), Floris De Tier (NNB)

Katusha-Alpecin/Israël Cycling Academy
In: Dan Martin (UAE Team Emirates), James Piccoli (Elevate - KHS Pro Cycling), Patrick Schelling (Team Vorarlberg Santic)

Uit: Ilnur Zakarin (CCC Team), Nathan Haas (Cofidis), Jose Goncalves (Delko Marseille Provence), Viacheslav Kuznetsov (Gazprom - RusVelo) Sondre Holst Enger (Riwal Readynez Cycling Team), Pavel Kochetkov (CCC Team), Steff Cras (Lotto Soudal)

Team Sunweb
In: Alberto Dainese (SEG Racing Academy), Mark Donovan (Team Wiggins Le Col), Thymen Arensman (SEG Racing Academy, vanaf 01-08-2020), Nico Denz (AG2R), Jasha Sütterlin (Movistar), Tiesj Benoot (Lotto Soudal), Nils Eekhoff, Felix Gall, Martin Salmon (allen Development Team Sunweb), Ilan Van Wilder (Lotto Soudal U23)

Uit: Tom Dumoulin (Team Jumbo-Visma), Lennard Kämna (BORA-hansgrohe), Max Walscheid (Team NTT)

Trek-Segafredo
In: Vincenzo Nibali (Trek-Segafredo), Antonio Nibali (Trek-Segafredo), Elynor Bäckstedt (Storey Racing), Alexander Kamp (Riwal Readynez Cycling Team), Emils Liepins (Wallonie-Bruxelles), Juan Pedro López (Kometa Cycling) , Michel Ries (Kometa Cycling), Charlie Quarterman (Holdsworth-Zappi), Kenny Elissonde (Team INEOS), Quinn Simmons (Lux Cycling Team), Antonio Tiberi (Per 1 januari 2021, eerst jaar Colpack)

Uit: Jarlinson Pantano (stopt), Markel Irizar (stopt), John Degenkolb (Lotto Soudal), Michael Gogl (Team NTT), Fabio Felline (Astana)

UAE Emirates
In: Camilo Ardila (EPM), Alessandro Covi (Team Colpack), Brandon McNulty (Rally UHC Cycling), Mikkel Bjerg (Hagens Berman Axeon), Maximiliano Richeze (Deceuninck-Quick-Step), Davide Formolo (BORA-hansgrohe), Joe Dombrowski (EF Education First), Alessandro Covi (Team Colpack)

Uit: Dan Martin (Israël Cycling Academy), Simone Petilli (Wanty-Groupe Gobert)

Cofidis*
In: Elia Viviani, Fabio Sabatini (beide Deceuninck-Quick-Step), Guillaume Martin (Wanty-Groupe Gobert), Simone Consonni (UAE Team Emirates), Nathan Haas (Katusha), Attilio Viviani (was stagiair), Eddy Finé (was stagiair)

Uit: Julien Simon (Total Direct Energie), Hugo Hofstetter (Israël Cycling Academy), Bert Van Lerberghe (Deceuninck-Quick-Step), Nacer Bouhanni (Arkéa-Samsic) 

Total Direct Energie*
In: Julien Simon (Cofidis), Dries Van Gestel (Sport Vlaanderen-Baloise), Lorenzo Manzin (Vital Concept - B&B Hotels)

Uit: Thomas Boudat (Arkéa-Samsic)

* Cofidis en Total Direct Energie rijden volgens de laatste verhalen in 2020 in de WorldTour. Om die reden nemen we deze twee ploegen mee. 

(Foto: Cor Vos / Team Sunweb)

0 reacties

Schrijf een reactie

Om een reactie te kunnen schrijven dien je ingelogd te zijn. Login/Registreer je hier direct!
Naar boven