Deelnemers Giro d'Italia 2020 | 133 kunnen finish in Milaan al ruiken Giro d'Italia

Deelnemers Giro d'Italia 2020 | 133 kunnen finish in Milaan al ruiken

Door Bram van der Ploeg 25 oktober 2020 | 08:00


Op 3 oktober vlammen we op de corona-kalender door met de Giro d'Italia. De tweede grote ronde van het jaar leek een ondergeschoven kindje te worden met zijn plek op de agenda, maar het deelnemersveld is uiteindelijk ijzerstek. In de Leiderstrui houdt de lijst dagelijks bij, met al zijn afvallers.

AG2R La Mondiale

1. Tony Gallopin (DNS etappe 8)
2. François Bidard
3. Geoffrey Bouchard
4. Ben Gastauer (DNF etappe 8)
5. Jaakko Hänninen
6. Aurélien Paret-Peintre
7. Andrea Vendrame
8. Larry Warbasse

Androni Giocattoli - Sidermec

11. Mattia Bais
12. Alessandro Bisolti
13. Alexander Cepeda
14. Luca Chirico
15. Simon Pellaud
16. Simone Ravanelli
17. Jhonathan Restrepo
18. Josip Rumac

Astana

21. Jakob Fuglsang
22. Manuele Boaro (DNF etappe 18)
23. Rodrigo Contreras
24. Fabio Felline
25. Jonas Gregaard
26. Miguel Ángel López (DNF etappe 1)
28. Aleksandr Vlasov (DNF etappe 2)
27. Óscar Rodríguez

Bahrain McLaren

31. Yukiya Arashiro
32. Enrico Battaglin
33. Pello Bilbao
34. Eros Capecchi
35. Domen Novak
36. Mark Padun
37. Hermann Pernsteiner
38. Jan Tratnik

Bardiani-CSF-Faizanè

41. Giovanni Carboni
42. Luca Covili (OTL etappe 1)
43. Filippo Fiorelli
44. Giovanni Lonardi
45. Fabio Mazzucco
46. Francesco Romano
47. Alessandro Tonelli
48. Filippo Zana

BORA-hansgrohe

51. Peter Sagan
52. Cesare Benedetti
53. Maciej Bodnar
54. Matteo Fabbro
55. Patrick Gamper (DNS etappe 8)
56. Patrick Konrad
57. Rafal Majka
58. Pawel Poljanski

CCC Team

61. Ilnur Zakarin
62. Josef Cerny
63. Victor de la Parte
64. Kamil Gradek
65. Pavel Kochetkov (DNF etappe 9)
66. Kamil Malecki
67. Joey Rosskopf
68. Attilla Valter

Cofidis

71. Elia Viviani
72. Simone Consonni
73. Nicolas Edet (DNF etappe 15)
74. Nathan Haas
75. Jesper Hansen
76. Mathias Le Turnier
77. Marco Mathis
78. Stephane Rosetto

Deceuninck-Quick-Step

81. Joäo Almeida
82. Davide Ballerini
83. Alvaro José Hodeg
84. Mikkel Honoré
85. Iljo Keisse
86. James Knox
87. Fausto Masnada
88. Pieter Serry

EF Pro Cycling

91. Sean Bennett (DNS etappe 8)
92. Jonathan Caicedo
93. Simon Clarke
94. Lawson Craddock (DNS etappe 10)
95. Ruben Guerreiro
96. Tanel Kangert
97. Lachlan Morton
98. Jimmy Whelan

Groupama-FDJ

101. Arnaud Démare
102. Kilian Frankiny
103. Jacopo Guarnieri
104. Simon Guglielmi
105. Ignatas Konovalovas
106. Miles Scotson
107. Ramon Sinkeldam (DNF etappe 10)
109. Benjamin Thomas (DNF etappe 5)

Israel Start-Up Nation

111. Rudy Barbier (DNS etappe 9)
112. Matthias Brändle
113. Alexander Cataford (DNF etappe 12)
114. Davide Cimolai
115. Alex Dowsett
116. Daniel Navarro
117. Guy Sagiv
118. Rick Zabel

Lotto Soudal

121. Sander Armée
122. Thomas De Gendt
123. Jon Dibben
124. Carl Fredrik Hagen
125. Adam Hansen
126. Matthew Holmes
127. Stefano Oldani
128. Harm Vanhoucke

Mitchelton-Scott

131. Simon Yates (DNS etappe 8)
132. Edoardo Affini (DNS etappe 8
133. Brent Bookwalter (DNS etappe 6)
134. Jack Haig (DNS etappe 10)
135. Lucas Hamilton (DNS etappe 10)
136. Michael Hepburn (DNS etappe 10)
137. Damien Howson (DNS etappe 10)
138. Cameron Meyer (DNS etappe 10)

Movistar

141. Héctor Carretero
142. Dario Cataldo
143. Antonio Pedrero
144. Einer Rubio
145. Sergio Samitier
146. Eduardo Sepulveda
147. Albert Torres
148. Davide Villella

NTT Pro Cycling

151. Louis Meintjes
152. Victor Campenaerts
153. Amanuel Ghebreigzabhier
154. Ben O'Connor
155. Domenico Pozzovivo
156. Matteo Sobrero
157. Dylan Sunderland
158. Danilo Wyss

INEOS Grenadiers

161. Geraint Thomas (DNS etappe 4)
162. Jonathan Castroviejo
163. Rohan Dennis
164. Filippo Ganna
165. Tao Geoghegan Hart
166. Jonathan Narváez (DNF etappe 15)
167. Salvatore Puccio
168. Ben Swift

Team Jumbo-Visma

171. Steven Kruijswijk (DNS etappe 10)
172. Koen Bouwman (DNS etappe 10)
173. Tobias Foss (DNS etappe 10)
174. Chris Harper (DNS etappe 10)
175. Tony Martin (DNS etappe 10)
176. Christoph Pfingsten (DNS etappe 10)
177. Antwan Tolhoek (DNS etappe 10)
178. Jos van Emden (DNS etappe 10)

Team Sunweb

181. Wilco Kelderman
182. Nico Denz
183. Chad Haga
184. Chris Hamilton
185. Jai Hindley
186. Michael Matthews (DNS etappe 10)
187. Sam Oomen
188. Martijn Tusveld

Trek - Segafredo

191. Vincenzo Nibali
192. Julien Bernard
193. Gianluca Brambilla (DNF etappe 15)
194. Giulio Ciccone (DNS etappe 14)
195. Nicola Conci
196. Jacopo Mosca
197. Antonio Nibali
198. Pieter Weening (DNF etappe 5)

UAE Team Emirates

201. Diego Ulissi
202. Mikkel Bjerg
203. Valerio Conti
204. Joe Dombrowski
205. Fernando Gaviria (DNS etappe 16)
206. Brandon McNulty
207. Sebastián Molano (DNS etappe 15)
208. Maximiliano Richeze (DNF etappe 16)

Vini Zabù - KTM

211. Giovanni Visconti (DNS etappe 18)
212. Simone Bevilacqua
213. Marco Frapporti
214. Lorenzo Rota
215. Matteo Spreafico (DNS etappe 19)
216. Etienne van Empel
217. Luca Wackermann (DNS etappe 5)
218. Edoardo Zardini

(foto: Sirotti)


Tags:

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst, wees de eerste!

Reageer


Meer nieuws