Like ons!

Algemeen nieuws

Uitslagen criteriums: Etten-Leur sluit zondag de rij met ijzersterk deelnemersveld

Na drie weken genieten van de Tour de France, mogen de Nederlandse wielerliefhebbers hun helden in levende lijve gaan zien. Hieronder een overzicht van alle criteriums inclusief de deelnemers. (Foto: Jasper den Boon/ In de Leiderstrui).

30/07: Daags na de Tour Boxmeer
Mannen:
1. Bram Tankink
2. Tom Dumoulin
3. Bauke Mollema

Vrouwen:
1. Anna van der Breggen
2. Chantal Blaak
3. Marianne Vos

Na-Tourcriterium Aalst (België)
Mannen:
1. Peter Sagan
2. Yves Lampaert
3. Mathieu van der Poel

31/07 Profronde Surhuisterveen
Mannen:
1. Geraint Thomas
2. Tom Dumoulin
3. Bauke Mollema

Vrouwen:
1.  Anouska Koster
2.  Evi Kuijpers
3.  Racquel Sheeth

Na-Tourcriterium Roeselare (België)
Mannen: 
1. Peter Sagan
2. Niki Terpstra
3. Yves Lampaert

01/08 Acht van Chaam
Mannen:
1. Tom Dumoulin
2. Steven Kruijswijk
3. Mathieu van der Poel

Vrouwen:
1. Marianne Vos
2. Lauretta Hanson
3. Natalie van Gogh

Na-Tourcriterium Lisieux (Frankrijk)
Mannen:
1. Julian Alaphilippe
2. Omar Fraile
3. Pierre Latour

Na-Tourcriterium Sint-Niklaas (België)
Mannen:
1. Greg van Avermaet
2. Yves Lampaert
3. Sonny Colbrelli

02/08 Wateringen
Mannen:
1. Dylan Groenewegen
2. Niki Terpstra

Herentals Fietst (België)
Mannen:
1. Peter Sagan
2. Greg Van Avermaet
3. Mathieu van der Poel

03/08 Heerlen
Mannen: 
1. Tom Dumoulin
2. Wout Poels
3. Ramon Sinkeldam

Na-Tourcriterium Putte (België)
Mannen: 
1. Yves Lampaert
2. Guillaume van Keirsbulck
3. Sonny Colbrelli

04/08 Mijl van Mares (Maarheeze)
Mannen
1. Niki Terpstra
2. Wout Poels
3. Sjoerd van Ginneken

05/08 Gouden Pijl Emmen
Mannen
1. Tom Dumoulin
2. Niki Terpstra
3. Dylan Groenewegen

Dernycriterium Lombardsijde (België)
Mannen:
1. Thomas De Gendt
2. Timothy Dupont
3. Sep Vanmarcke

06/08 Draai van de Kaai (Roosendaal)
Mannen:
1. Piotr Havik
2. Timo Roosen
3. Taco van der Hoondert

Vrouwen:
1. Jeanne Korevaar
2. Chantal Blaak
3. Nina Kessler

Na-Tourcriterium Heusden-Zolder (België)
Mannen: 
1. Jasper Stuyven
2. Iljo Keisse
3. Bauke Mollema

07/08 Spektakel van Steenwijk

Mannen: 
1. Dylan Groenewegen
2. Fabio Jakobsen
3. Tom-Jelte Slagter

08/08 Ridderronde Maastricht
Mannen:
1. Roy Curvers
2. Wout Poels
3. Tom Dumoulin

Vrouwen:
1. Marianne Vos
2. Sabrina Stultiens
3. Coryn Rivera

Dernycriterium Antwerpen (België)
Mannen:
1. Wout van Aert
2. Timothy Dupont
3. Fabio Jakobsen

09/08 Profronde van Oostvoorne
Mannen:
1. Dylan Groenewegen
2. Fabio Jakobsen
3. Koen de Kort

Vrouwen:
1. Janine van der Meer
2. Lauretta Hanson
3. Viivi Puskala

Programma Profcriteriums: Wie rijdt waar?

12/08 Raboprofronde van Zevenbergen 
Mannen:
1. Iljo Keisse
2. Simon Gerrans
3. Sam Oomen

13/08 Dernyfestival Wilrijk (Antwerpen)
Mannen:
Nog niet bekend.

19/08 Profwielerronde Etten-Leur 
Geraint Thomas, Chris Froome, Tom Dumoulin, Steven Kruijswijk, Primoz Roglic, Bram Tankink, Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen, Nils van ’t Hoenderdaal (foto: Team Sunweb)

0 reacties

Schrijf een reactie

Om een reactie te kunnen schrijven dien je ingelogd te zijn. Login/Registreer je hier direct!
Naar boven