Like ons!

Algemeen nieuws

Uitslagen criteriums: Dumoulin en Vos slaan toe in koppeltijdrit Leiedal Koerse

Na drie weken genieten van de Tour de France, mogen de Nederlandse wielerliefhebbers hun helden in levende lijve gaan zien. Hieronder een overzicht van alle criteriums inclusief de deelnemers. (Foto: Jasper den Boon/ In de Leiderstrui).

30/07: Daags na de Tour Boxmeer
Mannen:
1. Bram Tankink
2. Tom Dumoulin
3. Bauke Mollema

Vrouwen:
1. Anna van der Breggen
2. Chantal Blaak
3. Marianne Vos

Na-Tourcriterium Aalst (België)
Mannen:
1. Peter Sagan
2. Yves Lampaert
3. Mathieu van der Poel

31/07 Profronde Surhuisterveen
Mannen:
1. Geraint Thomas
2. Tom Dumoulin
3. Bauke Mollema

Vrouwen:
1.  Anouska Koster
2.  Evi Kuijpers
3.  Racquel Sheeth

Na-Tourcriterium Roeselare (België)
Mannen: 
1. Peter Sagan
2. Niki Terpstra
3. Yves Lampaert

01/08 Acht van Chaam
Mannen:
1. Tom Dumoulin
2. Steven Kruijswijk
3. Mathieu van der Poel

Vrouwen:
1. Marianne Vos
2. Lauretta Hanson
3. Natalie van Gogh

Na-Tourcriterium Lisieux (Frankrijk)
Mannen:
1. Julian Alaphilippe
2. Omar Fraile
3. Pierre Latour

Na-Tourcriterium Sint-Niklaas (België)
Mannen:
1. Greg van Avermaet
2. Yves Lampaert
3. Sonny Colbrelli

02/08 Wateringen
Mannen:
1. Dylan Groenewegen
2. Niki Terpstra

Herentals Fietst (België)
Mannen:
1. Peter Sagan
2. Greg Van Avermaet
3. Mathieu van der Poel

03/08 Heerlen
Mannen: 
1. Tom Dumoulin
2. Wout Poels
3. Ramon Sinkeldam

Na-Tourcriterium Putte (België)
Mannen: 
1. Yves Lampaert
2. Guillaume van Keirsbulck
3. Sonny Colbrelli

04/08 Mijl van Mares (Maarheeze)
Mannen
1. Niki Terpstra
2. Wout Poels
3. Sjoerd van Ginneken

05/08 Gouden Pijl Emmen
Mannen
1. Tom Dumoulin
2. Niki Terpstra
3. Dylan Groenewegen

Dernycriterium Lombardsijde (België)
Mannen:
1. Thomas De Gendt
2. Timothy Dupont
3. Sep Vanmarcke

06/08 Draai van de Kaai (Roosendaal)
Mannen:
1. Piotr Havik
2. Timo Roosen
3. Taco van der Hoondert

Vrouwen:
1. Jeanne Korevaar
2. Chantal Blaak
3. Nina Kessler

Na-Tourcriterium Heusden-Zolder (België)
Mannen: 
1. Jasper Stuyven
2. Iljo Keisse
3. Bauke Mollema

07/08 Spektakel van Steenwijk
Mannen: 
1. Dylan Groenewegen
2. Fabio Jakobsen
3. Tom-Jelte Slagter

08/08 Ridderronde Maastricht
Mannen:
1. Roy Curvers
2. Wout Poels
3. Tom Dumoulin

Vrouwen:
1. Marianne Vos
2. Sabrina Stultiens
3. Coryn Rivera

Dernycriterium Antwerpen (België)
Mannen:
1. Wout van Aert
2. Timothy Dupont
3. Fabio Jakobsen

09/08 Profronde van Oostvoorne
Mannen:
1. Dylan Groenewegen
2. Fabio Jakobsen
3. Koen de Kort

Vrouwen:
1. Janine van der Meer
2. Lauretta Hanson
3. Viivi Puskala

12/08 Raboprofronde van Zevenbergen 
Mannen:
1. Iljo Keisse
2. Simon Gerrans
3. Sam Oomen

19/08 Profwielerronde Etten-Leur 
Mannen:
1. Tom Dumoulin
2. Geraint Thomas
3. Chris Froome

Vrouwen:
1. Chantal Blaak
2. Lizzy Witlox
3. Aafke Soet

21/08 Wielerspektakel van Naaldwijk
Mannen:
1. Bram Tankink en Jos van Emden
2. Moreno Hofland en Fabio Jakobsen
3. Taco van der Hoorn en Nick van der Lijke

23/08 GP Lucien Van Impe
Mannen:
1. Oliver Naesen
2. Matthew Holmes
3. Niels De Rooze +0.11

1/09 Profronde van Almelo
Mannen
1. Antwan Tolhoek
2. Niki Terpstra
3. Bram Tankink

2/09 Leiedal Koerse
Mannen
1. Yves Lampaert
2. Jasper Stuyven
3. Tom Dumoulin

Vrouwen
1. Marianne Vos
2. Ann Sophie Duyck
3. Shari Bossuyt

Koppeltijdrit
1. Dumoulin en Vos
2. Lampaert en Duyck

(foto: WaowDeals Pro Cycling)

0 reacties

Schrijf een reactie

Om een reactie te kunnen schrijven dien je ingelogd te zijn. Login/Registreer je hier direct!
Naar boven