Like ons!

Giro d'Italia

Deelnemers en uitvallers Giro d'Italia 2018 | Deze 149 renners finishten zondag in Rome

Op 4 mei startte de Giro d'Italia in Israël en dus genieten we van drie weken fietsen op het hoogste niveau. Wie stoot Tom Dumoulin van zijn troon? Of gaat hij voor titelprolongatie? In de Leiderstrui zette voor u de deelnemers op een rijtje en houdt tijdens de ronde de uitvallers bij:

Team Sunweb 
1. Tom Dumoulin
2. Roy Curvers 
3. Chad Haga
4. Chris Hamilton
5. Lennard Hofstede
6. Sam Oomen
7. Laurens ten Dam
8. Louis Vervaeke(Etappe 19)

AG2R La Mondiale
11. Alexandre Geniez
12. Bidard Francois
13. Mikael Cherel (Etappe 19)
14. Nico Denz
15. Hubert Dupont
16. Quentin Jauregui
17. Matteo Montaguti
18. Clément Venturini

Androni - Sidermec
21. Francesco Gavazzi
22. Davide Ballerini
23. Manuel Belletti
24. Mattia Cattaneo
25. Marco Frapporti
26. Fausto Masnada
27. Rodolfo Torres
28. Andrea Vendrame

Astana
31. Miguel Angel Lopez
32. Pello Bilbao
33. Jan Hirt
34. Tanel Kangert (Etappe 13)
35. Alexey Lutsenko
36. Luis Leon Sanchez
37. Davide Villella
38. Andrey Zeits

Bahrain Merida
41. Domenico Pozzovivo
42. Manuele Boaro
43. Niccoló Bonifazio
44. Matej Mohoric
45. Antonio Nibali
46. Domen Novak
47. Kanstantsin Siutsou (Etappe 1)
48. Giovanni Visconti

Bardiani - CSF
51. Giulio Ciccone
52. Simone Andreetta
53. Enrico Barbin
54. Andrea Guardini (Etappe 4)
55. Mirco Maestri (Etappe 19)
56. Manuel Senni (Etappe 15)
57. Paolo Simion
58. Alessandro Tonelli(Etappe 15)

BMC
61. Rohan Dennis
62. Alessandro De Marchi
63. Jean-Pierre Drucker
64. Kilian Frankiny
65. Nicolas Roche (Etappe 15)
66. Jürgen Roelandts
67. Francisco Ventoso
68. Loïc Vliegen(Etappe 15)

BORA - hansgrohe
71. Davide Formolo
72. Cesare Benedetti
73. Sam Bennett
74. Felix Grossschartner
75. Patrick Konrad
76. Christoph Pfingsten
77. Andreas Schillinger
78. Rudi Selig (Etappe 6)

Groupama - FDJ
81. Thibaut Pinot (Etappe 20)
82. William Bonnet (Etappe 19)
83. Mathieu Ladagnous (Etappe 21)
84. Steve Morabito
85. Georg Preidler
86. Sébastien Reichenbach
87. Anthony Roux
88. Jeremy Roy

Israel Cycling Academy
91. Ben Hermans
92. Guillaume Boivin
93. Zakaria Dempster
94. Krists Neilands
95. Guy Niv (Etappe 5)
96. Rubén Plaza
97. Kristian Sbaragli
98. Guy Sagiv

Lotto Fix ALL
101. Tim Wellens  (Etappe 14)
102. Sander Armee
103. Lars Bak
104. Victor Campenaerts (Etappe 17)
105. Jens Debusschere
106. Adam Hansen
107. Tosh Van der Sande (Etappe 17)
109. Frederik Frison

Mitchelton-Scott
111. Esteban Chaves 
112. Sam Bewley
113. Jack Haig 
114. Chris Juul-Jensen 
115. Roman Kreuziger 
116. Mikel Nieve 
117. Svein Tuft 
118. Simon Yates

Movistar
121. Carlos Betancur
122. Richard Carapaz
123. Víctor de la Parte
124. Rubén Fernández
125. Antonio Pedrero
126. Dayer Quintana
127. Eduardo Sepúlveda
128. Rafael Valls (Etappe 10)

Quick-Step Floors
131. Elia Viviani
132. Eros Capecchi
133. Remi Cavagna
134. Michael Mørkov
135. Fabio Sabatini
136. Maximilian Schachmann
137. Florian Senechal
138. Zdenek Stybar

Dimension Data
141. Louis Meintjes (Etappe 17)
142. Igor Anton (Etappe 15)
143. Natnael Berhane 
144. Ryan Gibbons 
145. Ben King 
146. Ben O’Connor (Etappe 19)
147. Jacques Janse van Rensburg
148. Jaco Venter

Team EF Education First-Drapac
151. Mike Woods
152. Tom Scully  (etappe 14)
153. Hugh Carthy
154. Mitch Docker
155. Joe Dombrowski
156. Sacha Modolo
157. Tom Van Asbroeck
158. Nate Brown

Katusha
161. Maxim Belkov
162. Alex Dowsett
163. José Goncalves
164. Viacheslav Kuznetsov
165. Maurits Lammertink
166. Tony Martin
167. Baptiste Planckaert
168. Mads Würtz Schmidt

Team LottoNL-Jumbo
171. Enrico Battaglin
172. George Bennett
173. Koen Bouwman
174. Jos van Emden
175. Robert Gesink
176. Gijs Van Hoecke
177. Bert-Jan Lindeman
178. Danny van Poppel

Team Sky
181. Chris Froome
182. David de la Cruz
183. Kenny Elissonde 
184. Sergio Henao 
185. Vasil Kiryienka (Etappe 19)
186. Christian Knees
187. Wout Poels
188. Salvatore Puccio

Trek - Segafredo
191. Gianluca Brambilla
192. Laurent Didier
193. Niklas Eg
194. Markel Irizar
195. Ryan Mullen
196. Jarlison Pantano
197. Boy van Poppel
198. Mads Pedersen

UAE-Team Emirates
201. Fabio Aru (Etappe 19)
202. Darwin Atapuma
203. Valerio Conti
204. Vegard Stake Laengen
205. Marco Marcato
206. Manuele Mori
207. Jan Polanc
208. Diego Ulissi

Wilier Triestina - Selle Italia
211. Jacob Mareczko (Etappe 9) 
212. Liam Bertazzo
213. Marco Coledan
214. Giuseppe Fonzi
215. Jacopo Mosca
216. Alex Turrin
217. Edoardo Zardini (Etappe 7)
218. Eugert Zhupa

(foto: Movistar/Bettini Photos)

0 reacties

Schrijf een reactie

Om een reactie te kunnen schrijven dien je ingelogd te zijn. Login/Registreer je hier direct!
Naar boven