In de Leiderstrui
Search

Heb jij een vraag, opmerking of suggestie? Wij zijn te bereiken op: redactie@indeleiderstrui.nl 

Open sollicitaties zijn welkom op jannick@indeleiderstrui.nl !

Redactie:

Hoofdredacteur:
Bram van der Ploeg
(mail: bram@indeleiderstrui.nl)

Adjunct-hoofdredacteuren
Marijn van den Berge
(mail: marijn@indeleiderstrui.nl)
Ward Hilhorst
(mail: Ward@indeleiderstrui.nl)
Jannick van der Hooft
(mail: jannick@indeleiderstrui.nl

Redacteuren:
Aljan Wassens
Jelle van Wijk 
Arnout Tamerus
Yob Hillewaert
Kevin Lux
Bram de Leuw
Gerrit van Loon
Wesley van Bavel
Tom van der Salm
Wilbert van der Velde

(mail: redactie@indeleiderstrui.nl)

Sales en marketing:

Sjoerd Valkering (s.valkering@valkeringmedia.nl)

In de Leiderstrui is een website van Valkering Media B.V.: www.valkeringmedia.nl