Like ons!

Heb jij een vraag, opmerking of suggestie? Wij zijn te bereiken op: redactie@indeleiderstrui.nl Ook open sollicitaties zijn welkom op dit e-mailadres!

Redactie:

Hoofdredacteur:
Bram van der Ploeg
(mail: bram@indeleiderstrui.nl)

Adjunct-hoofdredacteuren
Marijn van den Berge
(mail: marijn@indeleiderstrui.nl)
Jasper den Boon 
(mail: jasper@indeleiderstrui.nl)

Redacteuren:
Aljan Wassens (mail: aljan@indeleiderstrui.nl)
Jelle van Wijk (mail: jelle@indeleiderstrui.nl)
Yvo van Dorst (mail: yvo@indeleiderstrui.nl)
Ward Hilhorst (mail: ward@indeleiderstrui.nl)
Jorn Schulting
Noud Verdonk

(mail: redactie@indeleiderstrui.nl)

In de Leiderstrui is een website van Valkering Media B.V.: www.valkeringmedia.nl 

Naar boven