Like ons!

Contact

Heb jij een vraag, opmerking of suggestie? Wij zijn te bereiken op: redactie@indeleiderstrui.nl Ook open sollicitaties zijn welkom op dit e-mailadres!

Redactie:

Hoofdredacteur:
Bram van der Ploeg
(mail: bram@indeleiderstrui.nl)

Adjunct-hoofdredacteur
Marijn van den Berge
(mail: marijn@indeleiderstrui.nl)

Redacteuren:
Victor-Jan Vanparijs (mail: victorjan@indeleiderstrui.nl)
Aljan Wassens (mail: aljan@indeleiderstrui.nl)
Kasper Hermans (mail: kasper@indeleiderstrui.nl)
Jelle van Wijk (mail: jelle@indeleiderstrui.nl)
Maurits de Liefde (mail: maurits@indeleiderstrui.nl)
Jasper den Boon (mail: jasper@indeleiderstrui.nl)
Mathijs Stel
Yvo van Dorst
Ward Hilhorst

(mail: redactie@indeleiderstrui.nl)

In de Leiderstrui is een website van Valkering Media B.V.: www.valkeringmedia.nl 

Naar boven