Like ons!

Wielerkalender

Januari
14: People’s Choice Classic 2018 - Peter Sagan
15-21: La Tropicale Amissa Bongo - Joseph Areruya 
16-21: Santos Tour Down Under - Daryl Impey
21-28: Ronde van San Juan - Gonzalo Najar
24-27: Sharjah Tour - Javier Moreno
25-28: Tour de Indonesia - Ariya Phounsavath
25: Trofeo Porreres - John Degenkolb
26: Trofeo Andratx - Toms Skujins
26: Trofeo Serra de Tramuntana - Tim Wellens
28: Cadel Evans Great Ocean Road Race - Jay McCarthy
28: GP La Marseillaise - Alexandre Geniez
28: Trofeo Palma - John Degenkolb

Februari
31 jan-4 feb: Ronde van Valencia - Alejandro Valverde
31 jan-4 feb: Ster van Bessèges - Tony Gallopin
31 jan-4 feb: Herald Sun Tour - Esteban Chaves
6-10: Ronde van Dubai - Elia Viviani
6-11: Colombia Oro y Paz - Egan Bernal
8-11: Tour La Provence - Alexandre Geniez
10: Ronde van Murcia - Luis Leon Sanchez 
11: Clásica de Almería - Caleb Ewan
11: Trofeo Laigueglia - Moreno Moser
13-18: Ronde van Oman - Alexey Lutsenko
14-18: Ruta del Sol - Tim Wellens
14-18: Ronde van de Algarve - Michal Kwiatkowski
17-18: Ronde van de Haut-Var - Jonathan Hivert
21-25: Abu Dhabi Tour - Alejandro Valverde
24: Omloop Het Nieuwsblad - Michael Valgren
24: Faun Environnement - Romain Bardet
25: Kuurne-Brussel-Kuurne - Dylan Groenewegen
25: Royal Bernard Drôme Classic - Lilian Calmejane
27: Le Samyn - Niki Terpstra

Maart
3: Strade Bianche - Tiesj Benoot
4: GP Industria & Artigianato - Metaj Mohoric
4: Dwars door West-Vlaanderen - Remi Cavagna
4-11: Parijs-Nice - Marc Soler
7-13: Tirreno-Adriatico - Michal Kwiatkowski
11: Ronde van Drenthe - Frantisek Sisr
14: Danilith Nokere Koerse - Fabio Jakobsen
16: Handzame Classic - Jose Hodeg
17: Milaan-San Remo - Vincenzo Nibali
18: Grand Prix de Denain - Kenny Dehaes
19-25: Ronde van Catalonië Alejandro Valverde
20-21: Driedaagse De Panne-Koksijde Elia Viviani
22-25: Coppi e Bartali Diego Rosa
23: Record Bank E3 Harelbeke Niki Terpstra
24: Classic Loire Atlantique - Rasmus Christian Quaade
25: Cholet - Pays de la Loire - Thomas Boudat
25: Gent-Wevelgem - Peter Sagan
28: Dwars Door Vlaanderen - Yves Lampaert
30: Route Adélie de Vitré - Silvan Dillier
31: Volta Limburg Classic - Jan Tratnik
31: Gran Premio Miguel Indurain - Alejandro Valverde

April
1: Ronde van Vlaanderen - Niki Terpstra
2-7: Ronde van het Baskenland - Primoz Roglic
3-6: Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire - Guillaume Martin
4: Scheldeprijs - Fabio Jakobsen
8: Parijs-Roubaix - Peter Sagan
8: 64 Klasika Primavera de Amorebieta - Andrey Amador
10: Paris-Camembert - Lilian Calmejane
11: Brabantse Pijl - Tim Wellens
14: Tour du Finistère - Jonathan Hivert
15: Amstel Gold Race - Michael Valgren
15: Tro-Bro Léon - Christophe Laporte
16-20: Tour of the Alps - Thibaut Pinot
17-22: Ronde van Kroatië - Kanstantsin Siutsou
18: De Waalse Pijl - Julian Alaphilippe
20-22: Vuelta a Castilla y Leon - Ruben Plaza
22: Luik-Bastenaken-Luik - Bob Jungels
24-29: Ronde van Romandië - Primoz Roglic
27-29: Vuelta Asturias - Richard Carapaz

Mei
1: Eschborn-Frankfurt - Alexander Kristoff
3-6: Tour de Yorkshire - Greg Van Avermaet
4-6: Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid - Edgar Pinto
5-27: GIRO D'ITALIA - CHRIS FROOME
8-13: Vierdaagse van Duinkerke - Dimitri Claeys
11-13: Vuelta Aragon - Jaime Roson
13-19: Ronde van Californië - Egan Bernal
16-20: Tour of Norway - Eduard Prades
18-20: Tour de l'Ain - Arthur Vichot
20: Grote Prijs Marcel Kint - Nacer Bouhanni
22-24: Tour des Fjords - Michael Albasini
23-27: Baloise Belgium Tour - Jens Keukeleire
27: Boucles de l'Aulne - Châteaulin - Kevin Le Cunff

Juni
30 mei-3 jun: Ronde van Luxemburg - Andrea Pasqualon
31 mei-3 jun: Boucles de la Mayenne - Mathieu van der Poel
1-3: Hammer Series Limburg - Quick-Step Floors
2: Market Heistse Pijl - Emils Liepins
3: Gran Premio Città di Lugano - Hermann Pernsteiner
3-10: Critérium du Dauphiné - Geraint Thomas
7: GP du canton d'Argovie - Alexander Kristoff
9-17: Ronde van Zwitserland - Richie Porte
10: Ronde van Limburg - Mathieu van der Poel
10: Rund um Köln - Sam Bennett
13-16: Ronde van Slovenië - Primoz Roglic
14-17: Route du Sud - Alejandro Valverde
15: Dwars door het Hageland - Aarschot - Krists Neilands
16: Tour of Fyen - Mads Pedersen
17: GP Horsens Posten - Herman Dahl
17: Elfstedenronde - Adam Blythe
19: Halle Ingooigem - Danny van Poppel
20-24: Adriatica Ionica Race - Ivan Sosa
24: Paris-Chauny - Ramon Sinkeldam

Juli
7-29: TOUR DE FRANCE - GERAINT THOMAS
7-14: Ronde van Oostenrijk - Ben Hermans
26: Grand Prix Cerami - Peter Kennaugh
29: RideLondon Classic 2017 - Pascal Ackermann
31: Circuito de Getxo "Memorial Ricardo Otxoa" - Alex Aranburu

Augustus
28 jul-1 aug: Tour de Wallonie - Tim Wellens
1-5: Ronde van Denemarken - Wout van Aert
1-12: Ronde van Portugal - Raul Alarcon
4: Clásica San Sebastian - Julian Alaphilippe
4-10: Ronde van Polen - Michal Kwiatkowski
5: La Poly Normande - Pierre-Luc Perichon
6-12: Tour of Utah - Sepp Kuss
7-11: Vuelta a Burgos - Ivan Sosa
9-12: Ronde van Tsjechië - Riccardo Zoidl
11: KOGA Slag om Norg - Jan-Willem van Schip
13-19: BinckBank Tour - Matej Mohoric
14-19: Ronde van Hongarije - Manuel Belletti
15-18: Tour du Limousin - Nicolas Edet
15-19: Arctic Race of Norway - Sergei Chernetski
16-19: Colorado Classic - Gavin Mannion
19: Cyclassics Hamburg - Elia Viviani
21: GP Stad Zottegem - Jerome Baugnies
21-24: Tour Poitou-Charentes - Arnaud Démare
22: Veenendaal-Veenendaal Classic - Dylan Groenewegen 
23-26: Ronde van Duitsland - Metej Mohoric
24: Great War Remembrance Race - Mikhael Raim
25: Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke - Wouter Wippert
26: Bretagne Classic – Ouest-France - Oliver Naesen
29: Druivenkoers - Overijse - Xandro Meurisse

September
25 aug-16 sep: VUELTA A ESPAÑA - Simon Yates
2-9: Tour of Britain - Julian Alaphilippe
1: Brussels Cycling Classic - Pascal Ackermann
2:
 Antwerp Port Epic - Guillaume Van Keirsbulck
2: GP de Fourmies - Pascal Ackermann
7: Grote Prijs van Quebec - Michael Matthews
8-15: Tour of China I - Juan Sebastian Molano
9: Grote Prijs van Montreal - Michael Matthews
9: Tour du Doubs - Julien Simon
12: Grand Prix de Wallonie - Jasper Stuyven
12-16: Ronde van Slowakije - Julian Alaphilippe
14: Kampioenschap van Vlaanderen - Dylan Groenewegen
15: Primus Classic - Taco van der Hoorn
15: Coppa Agostoni - Gianni Moscon
16: Grote Prijs Jef Scherens - Jasper Stuyven
16: 100° Coppa Bernocchi - 43° GP BPM - Sonny Colbrelli 
17-23: Tour of China II
19: Giro della Toscana - Gianni Moscon
19: Omloop van het Houtland Lichtervelde - Jonas Van Genechten
20: Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli - Juan Jose Lobato
22: Memorial Marco Pantani
22: Tour de l'Eurométropole
23: Duo Normand
23: Gooikse Pijl
23: Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais
23: Trofeo Matteotti
27: Famenne Ardenne Classic
29-30: Tour of Almaty
30: Tour de Vendée

Oktober
2: Binche - Chimay - Binche
3: Sparkassen Münsterland Giro
4: Paris-Bourges
6-13: Tour of Taihu Lake
6: Giro dell'Emilia
7: Gran Premio Bruno Beghelli
7: Paris - Tours
9: Tre Valli Varesine
9-14: Ronde van Turkije
10: Milano-Torino
11: Gran Piemonte
13: Ronde van Lombardije
13: Ronde van Zeeland
14: Chrono des Nations
14: Memorial Rik Van Steenbergen
16-21: Ronde van China
16: Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen
21: Japan Cup

Naar boven