Boom kampt met hartritmestoornis en mist Tour Down Under

Nederlanders
vrijdag, 22 december 2017 om 10:49Team LottoNL-Jumbo
logo idltjpg
Lars Boom heeft te kampen met een hartritmestoornis. Dit vertelde hij op de teampresentatie van Team LottoNL-Jumbo. De kwaal is niet levensbedreigend, maar moet wel worden verholpen. Hierdoor zal Boom zijn seizoensstart moeten veranderen.
De Vlijmenaar gaat medio januari onder het mes gaan en mist hierdoor de Tour Down Under. De fysieke tegenslag betekent echter niet dat hij de rest van zijn programma ook aan zal passen. Boom richt zich op de voorjaarsklassiekers en in de zomer zal hij de Tour de France gaan rijden. Om goed voorbereid het jaar in te gaan gaat hij na zijn operatie een trainingskamp op hoogte beleggen.
Ook de komende weken wil Boom al hard aan de slag gaan voor het nieuwe wielerseizoen. 'Het is nu de taak om in de eerste twee weken van januari veel uren te maken. Dan ben ik er heel even tussenuit, maar ik kan eigenlijk toch wel snel weer beginnen', zo vertelde hij.
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading