Contact

Heb je een vraag, opmerking of suggestie? Wij zijn te bereiken op: redactie@indeleiderstrui.nl 

Open sollicitaties zijn welkom op j.vanderhooft@indeleiderstrui.nl!

Redactie In de Leiderstrui

Hoofdredactie:
Bram van der Ploeg - b.vanderploeg@indeleiderstrui.nl
Jannick van der Hooft - j.vanderhooft@indeleiderstrui.nl
Tom van der Salm - t.vandersalm@indeleiderstrui.nl

Redacteuren:
Gabriël Melching - g.melching@indeleiderstrui.nl
Joëlle Smeets - j.smeets@indeleiderstrui.nl
Pim Lansbergen - p.lansbergen@indeleiderstrui.nl
Lex Kersten l.kersten@indeleiderstrui.nl
Wilbert van der Velde - w.vandervelde@indeleiderstrui.nl
Gerrit van Loon - g.vanloon@indeleiderstrui.nl
Jelle van Wijk - j.vanwijk@indeleiderstrui.nl 
Jorick van den Noort - j.noort@indeleiderstrui.nl

Sales en marketing:

Op zoek naar zichtbaarheid voor jouw bedrijf of organisatie? Wil je een product of dienst promoten bij een groot publiek in Nederland en Vlaanderen? Dat is mogelijk door te adverteren op of een samenwerking aan te gaan met In de Leiderstrui. Lees op deze pagina wat je kunt verwachten en wat de tarieven zijn.  Aanvragen voor sales en advertenties mogen verstuurd worden naar sales@indeleiderstrui.nl.