Kruijswijk kopman in de Tour, Groenewegen sprinter

Nederlanders
vrijdag, 22 december 2017 om 11:08Team LottoNL-Jumbo
logo idltjpg
Steven Kruijswijk zal gedurende de Tour de France de kopman zijn van LottoNL-Jumbo. Dat werd duidelijk bij de teampresentatie van de ploeg. Verder is Dylan Groenewegen opnieuw aangewezen als sprinter.
Tijdens de teampresentatie werd langzaam duidelijk hoe de renners over het wedstrijdprogramma verdeeld zullen worden. Kruijswijk en Groenewegen zullen dus allebei aan de start van de tour verschijnen. Het is voor Kruijswijk de eerste keer dat hij als kopman de tour mag rijden. Later in het jaar zal hij ook nog meedoen aan de Vuelta, maar in welke rol is nog niet bekend.
Dylan Groenewegen zal de sprinter zijn in de Tour, maar niet in de Giro en de Vuelta. Daarin is het namelijk de beurt aan nieuweling Danny van Poppel. Aan hem de taak de sprints tot een goed einde te brengen. George Bennett is in de Giro de kopman voor het klassement.
Gesink
Ook Robert Gesink openbaarde zijn plannen voor het nieuwe seizoen. De voormalig klassementsrenner gaat in 2018 voor de Giro en de Vuelta. Hij heeft daarin geen plannen voor een eindklassement, hij wil etappes winnen. 'Ik ben een keer vierde en zesde in de Tour geweest en zesde en zevende in de Vuelta a España. Dan weet je ongeveer wat je plek is. Dan kun je nog een paar jaar hetzelfde blijven doen, maar het leek ons een goed moment om een keertje iets anders te proberen', vertelt hij aan Wielerflits.
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading