Boogerd ziet boek Dekker als 'afrekening': 'Omdat hij niet bij Roompot mocht komen koersen'

Algemeen nieuws
zaterdag, 14 april 2018 om 13:00
logo idltjpg
Michael Boogerd is van mening dat het boek dat Thomas Dekker schreef, waarin hij Boogerd neerzette als hoerenloper en zuiplap, een vergeldingsactie is. Dekker zou geweigerd zijn bij Roompot, het team van Boogerd, en daar boos over zijn.
‘Ik heb verschillende keren geprobeerd Thomas te bellen, maar heb hem nooit gesproken. Wat hij in zijn boek beschrijft, is grotendeels gebeurd, maar het ligt wat genuanceerder. Dat hij zegt dat er bij Rabobank iedere dag gedronken werd, dat de renners die aan de bar zaten het hardst reden, dat is onzin. Natuurlijk ben ik wel eens op stap geweest met Thomas. Maar wat me stoort is dat hij mij aanpakt, terwijl anderen buiten schot worden gelaten’, zegt Boogerd tegen Het Laatste Nieuws.
‘Het is duidelijk een afrekening omdat hij niet bij Roompot mocht komen koersen’, zegt Boogerd. ‘Ik had hem wel een plaats gegeven. Anderen zagen dat anders. Dan neem je een collectieve beslissing, niet wetende dat Thomas met zo’n boek zou komen’, baalt Boogerd. ‘Ik zou wel eens met Thomas willen gaan zitten en dan drie of vier journalisten erbij. Dan horen mensen een heel ander verhaal. Natuurlijk ben ik geen brave, maar hij neemt nog heel veel mensen in bescherming.’
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading