Naesen: 'Als ik nog een half uur naar die schaal met eitjes moet kijken, dan fret ik ze ­allemaal op'

Algemeen nieuws
zaterdag, 10 maart 2018 om 9:46De Gazet van Antwerpen
logo idltjpg
Oliver Naesen presteert de laatste maanden erg goed, maar de Belgische renner van AG2R doet absoluut niet te panisch over zijn werk. Naesen vertelt in De Gazet van Antwerpen dat hij iedere dag met plezier op de fiets zit, met alles wat daarbij komt.
'Opstaan en moeten gaan trainen is dat lastig? Nee, toch? Je mag als coureur wat minder eten, maar daar zijn ook oplossingen voor. Jij zegt: "Vanavond ga ik eens frieten eten." Ik zeg: "Vanavond ga ik eens een extra groot slaatje pakken." Het is ook iets, toch?', vraagt Naesen nuchter en serieus tegelijk.
De klassiekerspecialist kan er slecht tegen als hij hoort dat collega-renners het zwaar hebben of honger lijden. 'Die gasten die elke avond met honger gaan slapen, die doen toch iets anders dan ik. Ik let op mijn eten, tel calorieën, alles wat je wil. Maar af en toe heb ik een cheat day. Die schaal met (chocolade-)eitjes die daar staat, als ik er nog een half uur naar moet kijken, dan fret ik ze ­allemaal op. En dan train ik nadien gewoon wat meer. Mijn trainer belt soms: Euh, Oli je hebt vandaag drie keer meer getraind dan voorzien. Dan geef ik toe: Ja coach, maar ik heb ook drie keer zoveel gegeten.'
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading