Ook Rus Lagutin belandt in het ziekenhuis na ongeluk in het verkeer

Algemeen nieuws
woensdag, 31 januari 2018 om 15:41
logo idltjpg
De Russische wielrenner Sergey Lagutin ligt in het ziekenhuis na een ongeluk met een auto, zo melden regionale media. De renner van Gazprom-RusVelo raakte woensdagmiddag rond 14.00 uur gewond bij een rit in de omgeving Carmignano. 
Lagutin was in de afdaling van de Montalbano, toen een auto in tegengestelde richting linksaf sloeg bij een kruispunt. Of er geen voorrang is verleend door één van de twee partijen, valt niet op te maken uit de eerste berichtgeving. De Rus, die in januari 37 jaar is geworden, werd naar het ziekenhuis gebracht door de plaatselijke hulpdiensten.
Op de spoedeisende hulp in het ziekenhuis van Santo Stefano doen artsen onderzoek naar de verwondingen van Lagutin, over wie nog vrij weinig bekend is. Het is niet het eerste ongeluk in het verkeer, waarmee een profwielrenner te maken krijgt. Eerder deze maand werden Petr Vakoc en Laurens de Plus in Zuid-Afrika van de weg gereden door een vrachtwagen.
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading