Pechvogel Asselman: 'Ga af en toe even lekker naar buiten met de rolstoel een rondje maken'

Nederlanders
vrijdag, 09 maart 2018 om 10:36Roompot-Nederlandse Loterij
logo idltjpg
Jesper Asselman maakt het voorjaar in het peloton niet mee op de fiets, maar op de bank. De Nederlander brak in de Ruta del Sol zijn enkel en ligt er nog lang uit.
'Het is inderdaad niet altijd makkelijk, maar ik ga af en toe even lekker naar buiten met de rolstoel een rondje maken. Zo kom ik de dag wel door. Ik doe nog wel eens wat oefeningetjes zoals een beetje m’n bovenlichaam trainen. Ik krijg ook oefeningen mee vanuit de fysio', vertelt hij op de site van Roompot-Nederlandse Loterij over zijn herstel. 
'Ik heb nu al een tijdje geen gips meer', vervolgt Asselman. 'Gips belemmerd de mobiliteit dus vandaar dat het er nu af is gehaald. Deze revalidatie is de volgende koers die ik moet winnen. Hierin ben ik zelf misschien wel m’n grootste tegenstander, maar ik heb er vertrouwen in dat het goed gaat komen.' (foto: Instagram)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading