Valse start voor Sepp Kuss, die Ronde van Oman moet verlaten

Wielrennen
maandag, 09 februari 2026 om 9:45
sepp-kuss-1
Het jaar van Sepp Kuss is alles behalve ideaal begonnen. De 31-jarige Amerikaan van Visma | Lease a Bike kende zondag in de Ronde van Oman al een mindere dag en stapte maandag niet op voor etappe drie. De klimmer uit Durango is ziek en moest daarom noodgedwongen de 2.Pro-koers verlaten.
Op dag twee zou het klassement van de Ronde van Oman wellicht een eerste kunnen krijgen, maar het was de Fransman Baptiste Veistroffer die vanuit de vlucht toesloeg. In het peloton kwamen er op de Yitti Hills ook niet veel verschillen, al viel de notering van Kuss wel op. De Amerikaan kwam als 108ste over de streep.
Dat was ook nog eens op net geen kwartier van dagwinnaar Veistroffer en dus was dat op z'n zachtst gezegd opmerkelijk te noemen. Een dag later zou die mindere dag verklaard worden, daar Kuss niet opstapte voor rit drie. 'Helaas kon Sepp Kuss niet van start gaan in de derde etappe van de Ronde van Oman nadat hij symptomen van ziekte vertoonde. Beterschap, Sepp!', liet zijn ploeg op X weten.
De Amerikaan was overigens niet de enige die maandag niet opstapte. Ook Josh Kench (Groupama-FDJ United), Alberto Bettiol (XDS Astana) en Marcos Freire (UAE Emirates-XRG) gingen niet van start in de derde etappe. Een dag eerder verloor de Ronde van Oman ook al vier deelnemers.
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading