Nuyens vindt het jammer dat
Van Aert zijn voorjaarsprestaties niet in de kleuren van zijn ploeg behaalt, maar tevens heeft hij goede hoop om de rechtszaak van de Jumbo-Visma-renner te winnen. ‘Ik sta heel stevig in mijn schoenen. Een contract teken je niet zomaar. Je hebt rechten en plichten. Hij heeft met zijn volle verstand een contract getekend, maar plots ging het veel sneller op de weg dan wij en Wout verwacht hadden. En dat contract stond in de weg’, aldus Nuyens.
Officieel
nam Van Aert afscheid vanwege een onwerkbare situatie en een vertrouwensbreuk nadat er bepaalde dingen waren gebeurd, Nuyens ziet het als een smoes. ‘Het is duidelijk dat Wout eigenlijk gewoon graag in 2019 voor
Jumbo wilde koersen. De enige manier om dat voor elkaar te krijgen was om het contract met ons te verbreken. Dan moest hij een schadevergoeding betalen of een dringende reden creëren. Dat is gebeurd.’ (Foto: Joris Verwijst / In de Leiderstrui)