Dylan Groenewegen is duidelijk opgelucht na zijn prachtige zege in de zevende etappe van de Tour de France. In het flashinterview na afloop wijst hij naar de benen, die al enkele dagen goed zijn. 'Het was heel moeilijk. Ik had de eerste dagen niet de goede benen, maar het ging iedere dag beter. Ik zei al dat we het wat tijd moesten geven en de benen waren daar. Ik voelde me goed in de vierde etappe, maar vandaag hebben we het gedaan. Dit is geweldig voor mezelf en de ploeg', straalt Groenewegen.
In de sprint werd hij weggeschoten door nota bene een concurrent. 'Ik zat achter Kristoff en hij ging aan. Ik bleef in zijn wiel en op tweehonderd meter ging ik zelf.' Of er meer in het vat zit? Groenewegen hoopt van wel: 'De benen zijn nu goed, dus we gaan dit vieren en hopelijk kan het morgen weer.'
In gesprek met de
NOS gaat hij verder: 'Parijs vorig jaar was mooi, maar er kwam dit jaar meer druk op. Iedereen verwacht meer van je, maar de benen waren superslecht. De power is weer terug, denk ik. Het voelde heel goed, maar dan moet je nog wel de goede timing vinden.' (foto: Telegraaf)