...
Lotto stopt als sponsor van LottoNL-Jumbo, maar lijkt ruimte te maken voor nieuwe sponsor
Nederlanders

Lotto stopt als sponsor van LottoNL-Jumbo, maar lijkt ruimte te maken voor nieuwe sponsor

Lotto stopt als sponsor van LottoNL-Jumbo, maar lijkt ruimte te maken voor nieuwe sponsor

LottoNL-Jumbo moet op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. Lotto trekt zich na dit seizoen terug, zo meldt het in een persbericht. Arno de Jong, marketingdirecteur van de Nederlandse loterij, kondigt wel een andere sponsor aan.

'In de afgelopen vier jaar hebben we samen met het schaats- en wielerteam veel bereikt en een nieuw organisatiemodel neergezet voor de Nederlandse sport door twee disciplines te combineren. Dat is uniek en succesvol gebleken. Door terug te treden als hoofdsponsor geven we de ruimte aan een ander om onze rol over te nemen', zo vertelt De Jong.

Die nieuwe sponsor moet al snel bekend worden. Lotto was de afgelopen jaren de sponsor van een ploeg die veel wist te winnen. Zo was er veel succes bij het schaatsen, zelfs nog tijdens de afgelopen Winterspelen in Zuid-Korea. De wielerploeg won onder meer de laatste etappe in de Tour de France met Dylan Groenewegen. (foto: LottoNL-Jumbo)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws