Aerts doet het zoals Van der Poel: 'Luisterde eens niet naar de ploegleiding'

Veldrijden
zaterdag, 23 februari 2019 om 16:16
logo idltjpg
Toon Aerts won vanmiddag de cross in Leuven. De Belg kende moest onderweg veel achtervolgen, maar kon Tom Meeusen in de sprint kloppen. Hij doet zijn verhaal in het flashinterview.
'Winnen is altijd mooi. Het is vandaag mijn dertigste podiumplaats en op zo'n rond getal is het leuk ook echt te winnen. Het leek misschien niet perfect zoveel achtervolgen en ik maakte ook wat foutjes, maar het was goed om in de wielen te rijden. De ploegleiding zei dat ik naar voren moest, maar ik heb eens niet naar ze geluisterd. Een beetje als Van der Poel.'
In de finale kwam Aerts Meeusen tegen, een technische renner. 'Meeusen was bij de kleine klimmetjes in het voordeel, maar aan het eind was het veel rechtdoor. Dat was in mijn voordeel. In de sprint moest ik van kop gaan en dat met wind tegen. Ik ben geen sprinter, maar doordat het een beetje bergop was, kon ik winnen.' (Foto: screenshot)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading