Roglic geniet van aanval met Pogacar: 'Hij is goede vriend en nu ook een rivaal'

Vuelta a España
vrijdag, 06 september 2019 om 18:37
sirotti pogacar roglic 2jpg
Primoz Roglic zit na de dertiende etappe in de Vuelta a Espana nog steviger in de rode trui. De Sloveen werd voorafgaand aan de rit naar Los Machucos bang gemaakt door zijn concurrenten, maar uiteindelijk smeerde hij juist hen tijd aan.
'Het was een groot gevecht en een mooie dag voor het Sloveense wielrennen', zo kijkt hij via de organisatie terug op zijn duo-aanval met landgenoot Tadej Pogacar. 'Ik had niet verwacht dat ik zulke verschillen zou kunnen maken. Ik had een groot gevecht verwacht, maar de tijdwinst en morele tik zijn belangrijk voor mij.'
'In wielrennen gaat het om de tijdverschillen en het is mooi dat ik mijn voorsprong heb kunnen vergroten', vervolgt de klassementsleider. Over landgenoot Pogacar is hij louter lovend: 'Het was geweldig om met hem vooraan te zitten. We hebben alles gegeven tot aan de finish. Tadej is een groot talent met een grote toekomst en goede vriend van mij. Hij staat nu ook op het podium, dus is nu ook een rivaal.' (foto: Sirotti)
Lees alles over de Vuelta a Espana op onze pagina!
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading