In de wereld van topsport draait alles om perfectie en om keuzes maken die leiden tot prestaties op het allerhoogste niveau. Diezelfde mentaliteit herken je bij OFM., de specialist in mannenmode.
OFM. en de succesvolle wielerploeg Team Visma | Lease a Bike delen een gezamenlijke passie voor klasse, discipline, innovatie en uitstraling. In hun partnership komen stijl en sport op unieke wijze samen.
Presteren met stijl
Team Visma | Lease a Bike staat bekend om zijn vooruitstrevende aanpak, wetenschappelijke benadering van prestaties en een sterke teamgeest. Maar topsport gaat niet alleen over wat je doet, het gaat ook over hoe je je presenteert. De manier waarop je voor de dag komt, zegt iets over wie je bent en waar je voor staat.
OFM. weet dat als geen ander. Als premium mannenmodezaak is het onze missie om mannen te kleden die iets willen uitstralen: kracht, zelfvertrouwen en persoonlijkheid. Of je nu een kopman in koers bent of een ondernemer op weg naar een belangrijke meeting, met de juiste outfit sta je al met 1–0 voor.
“In zowel topsport als mode draait het om timing, detail en karakter. We zijn trots om met een team samen te werken dat net als wij tot in de finesse alles afstemt op het allerhoogste niveau,” aldus Albert Stek, Marketing Manager OFM.
De kracht van uitstraling
Zowel op de fiets als daarbuiten streeft Team Visma | Lease a Bike naar een krachtige uitstraling. Daarom voorziet OFM. het team, staf en zakelijke partners van stijlvolle kleding voor off-the-bike momenten. Denk aan formele outfits voor zakelijke bijeenkomsten, presentatiepakken tijdens events of casual looks waarin comfort en klasse samenkomen.
Onze collecties zijn zorgvuldig samengesteld met topmerken, hoogwaardige materialen en stijladvies op maat, zodat elke man zijn persoonlijke topprestatie kan leveren, in stijl. Daarbij telt elk detail, zowel op de fiets als in de OFM. winkel.
“Een renner die een gele trui wint, moet daarbuiten net zo sterk voor de dag komen. Wij zorgen ervoor dat die uitstraling klopt, altijd.”
OFM. Rides:
De samenwerking met Visma | Lease a Bike uit zich niet alleen bij de renners, ook jij kan hiervan profiteren. Zo organiseert OFM. regelmatig rides voor zowel recreanten als de meer ambitieuze wielrenners. Bijvoorbeeld op 14 september in het gezellige Sluis, bij de allernieuwste boetiek warenhuis van 1000m2 met mode voor alle mannen, waar iedereen meer dan welkom is. Schrijf je hier in en ontvang een tof OFM. wielershirt cadeau!
OFM. is er voor mannen die méér willen dan een outfit, voor wie kleding onderdeel is van hun identiteit. Die filosofie sluit naadloos aan bij de topsporters van Team Visma | Lease a Bike, die weten dat elke seconde, elke keuze en ja, zelfs elk naadje telt.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties