Boom verkoos Roompot boven Sunweb: 'Zou meer in het regime moeten lopen'

Algemeen nieuws
vrijdag, 30 november 2018 om 17:29
logo idltjpg
Lars Boom moest weg bij LottoNL-Jumbo en besloot uiteindelijk naar Roompot-Charles te gaan. Echter leek het er lang op dat Boom voor Sunweb ging rijden. Uiteindelijk kwam de deal met de ploeg van Tom Dumoulin niet rond.
Tegenover het Algemeen Dagblad vertelt Boom over die interesse. Volgens de geboren Vlijmenaar duurde het te lang voor er duidelijkheid was. ‘Op een gegeven moment voelde de keuze voor Roompot ook beter. Ik zal hier een hoofdrol hebben en bij Sunweb zou ik meer in het regime moeten lopen. Hier gaat het er veel meer ontspannend aan toe. Dit past beter bij mij’, vindt Boom.

Boom droomt van zege Parijs-Roubaix

Naast ambities in het veld wil Boom zich ook in het voorjaar laten gelden. ‘Natuurlijk is het nog steeds mijn droom om Parijs-Roubaix te winnen. Maar alles is welkom de komende jaren’, zegt Boom, die echter ook kleinere koersen zal rijden voor de Pro-Continentale ploeg. Erg vinden doet hij dat niet. ‘Die liggen mij beter. In WorldTour-koersen wordt steeds meer bergop gereden.’ (Foto: Twitter Roompot-Charles)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading