Brailsford: 'We kunnen in het wielrennen beter als collectief samenwerken'

Algemeen nieuws
zaterdag, 11 mei 2019 om 12:32
Team INEOS Froome Brailsfordjpeg
David Brailsford beleeft roerige tijden gehad. De Brit moest als manager van Sky op zoek naar een nieuwe sponsor. Het werd INEOS. De Brit kijkt nog eens terug op die periode.
'Toen Sky bekendmaakte te gaan stoppen, ben ik wel gaan terugkijken. Wat hebben we geleerd? Welke fouten gemaakt? Wat moet er veranderen? Dat was goed en ik besloot door te gaan en te kijken welke sponsor we zouden vinden. In maart werd de beslissing gemaakt', aldus Brailsford tegenover Cycling News.
Brailsford heeft ook nog een verbetering in gedachten voor de wielersport. 'We kunnen beter als collectief samenwerken en elkaar helpen. Ik was in Amerika en keek naar de NBA en de Major League Soccer. Zij realiseren zich dat de sport moet groeien. Op het veld is er concurrentie, maar daarbuiten helpen ze elkaar. Voor het wielrennen is dat een kans.' (Foto: Team INEOS)
 
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading