Het Critérium du Daphiné is de volgende koers op het programma van veel favorieten in de Tour de France. Wie er nog meer allemaal starten? In de Leiderstrui houdt het bij op deze deelnemerslijst.
AG2R La Mondiale
Romain Bardet
Mikaël Cherel
Benoît Cosnefroy
Tony Gallopin
Pierre Latour
Aurélien Paret-Peintre
Nans Peters
Astana Pro Team
Miguel Ángel López
Alexey Lutsenko
Gorka Izagirre
Omar Fraile
Luis León Sánchez
Merhawi Kudus
Nikita Stalnov
Bahrain McLaren
Mikel Landa
Pello Bilbao
Damiano Caruso
Sonny Colbrelli
Matej Mohoric
Dylan Teuns
Rafael Valls
BORA-hansgrohe
Emanuel Buchmann (DNF etappe 4)
Felix Großschartner
Lennard Kämna
Gregor Mühlberger (DNF etappe 4)
Daniel Oss
Peter Sagan
Andreas Schillinger (DNF etappe 4)
CCC Team
William Barta
Victor de la Parte
Jan Hirt (DNF etappe 1)
Pavel Kochetkov
Fausto Masnada
Michael Schär
Lukasz Wisniowski
Cofidis, Solutions Crédits
Guillaume Martin
Nicolas Edet
Anthony Perez
Pierre-Luc Périchon
Luis Ángel Maté
Stephane Rossetto
Victor Lafay
Deceuninck-Quick-Step
Julian Alaphilippe
Kasper Asgreen
Rémi Cavagna
Tim Declercq
Bob Jungels
James Knox
Mauri Vansevenant (DNS etappe 2)
EF Pro Cycling
Rigoberto Urán
Hugh Carthy
Sergio Higuita
Tanel Kangert
Jens Keukeleire
Daniel Felipe Martínez
Tejay Van Garderen
Groupama-FDJ
Bruno Armirail
Antoine Duchesne (DNF etappe 4)
Stefan Küng
Matthieu Ladagnous
Valentin Madouas
Thibaut Pinot
Sébastian Reichenbach
Israel Start-Up Nation
Daniel Martin (DNS etappe 3)
André Greipel (DNF etappe 4)
Hugo Hofstetter
Mads Würtz Schmidt
Krists Neilands
Guy Niv
Nils Politt (DNS etappe 4)
Lotto Soudal
Carl Frederik Hagen
Thomas De Gendt
Sander Arméé
Rémy Mertz
Brent Van Moer (DNF etappe 1)
Harm Vanhoucke
Jelle Wallays (DNF etappe 4)
Mitchelton-Scott
Adam Yates
Jack Haig
Brent Bookwalter
Damien Howson
Daryl Impey
Chris Juul Jensen
Nick Schultz
Movistar Team
Enric Mas
Nelson Oliveira (DNF etappe 4)
Antonio Pedrero
José Joaquin Rojas
Marc Soler
Alejandro Valverde
Carlos Verona
NTT Pro Cycling
Roman Kreuziger
Louis Meintjes
Domenico Pozzovivo
Ben O'Connor
Edvald Boasson Hagen
Michael Valgren
Michael Gogl
Team INEOS
Egan Bernal (DNF etappe 4)
Jonathan Castroviejo
Chris Froome
Michal Kwiatkowski
Pavel Sivakov
Geraint Thomas
Dylan van Baarle
Team Jumbo-Visma
Primoz Roglic (DNS etappe 5)
Tom Dumoulin
Steven Kruijswijk (DNF etappe 4)
Robert Gesink
Sepp Kuss
Tony Martin
Wout van Aert
Team Sunweb
Søren Kragh Andersen
Nikias Arndt
Tiesj Benoot (DNF etappe 3)
Mark Donovan
Marc Hirschi
Nicholas Roche
Jasha Sütterlin
Trek-Segafredo
Richie Porte
Kenny Elissonde
Toms Skujins
Pieter Weening
Juan Pedro López (DNS etappe 3)
Michel Ries
Niklas Eg
UAE Team Emirates
Tadej Pogacar
Davide Formolo
Alexander Kristoff
David de la Cruz
Vegard Stake Laengen
Sven Erik Bystrøm (DNF etappe 4)
Jan Polanc
B&B Hotels - Vital Concept
Pierre Rolland
Cyril Gautier
Quentin Pacher (DNF etappe 3)
Maxime Chevalier
Sebastian Schönberger
Tom-Jelte Slagter
Arnaud Courteille
Circus-Wanty Gobert
Jan Bakelants
Jérémy Bellicaud (DNF etappe 4)
Tom Degand
Fabien Doubey
Alexander Evans
Quinten Hermans (DNF etappe 1)
Xandro Meurisse
Team Arkéa Samsic
Nairo Quintana
Warren Barguil
Winner Anacona
Maxime Bouet
Dayer Quintana
Diego Rosa
Clément Russo
Team Total Direct Energie
Romain Sicard
Jérôme Cousin
Mathieu Burgaudeau (DNF etappe 3)
Niccolò Bonifazio (DNF etappe 1)
Fabien Grellier
Rein Taaramae
Geoffrey Soupe
(Foto: Sirotti)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties