Landa blijft Movistar voorlopig trouw: 'Vinokourov was inderdaad geïnteresseerd'

Algemeen nieuws
maandag, 10 september 2018 om 19:45
logo idltjpg
Ondanks serieuze interesse van de ploeg van Alexandr Vinokourov zal Mikel Landa zijn contract bij Movistar uitdienen. Dat heeft hij laten weten tegenover ETB. Het contract van de Bask loopt eind 2019 af en dan kan Astana alsnog een greep doen naar de renner.
‘Ik heb een goede relatie met iedereen bij Astana en Vinokourov was inderdaad geïnteresseerd, maar mijn toekomst ligt bij Movistar’, zegt Landa. ‘Ik voel me hier op mijn plaats en zal mijn contract respecteren’, aldus de renner, die bij Astana vertrok omdat hij moest werken voor Fabio Aru.
Inmiddels zit Landa in de ziekenboeg na zijn zware val in Clasica San Sebastian, maar hij is op de weg terug. ‘Ik ben bijna hersteld. Ik heb nog wat kleine pijntjes, maar ik train bijna normaal. Het WK rijden wordt lastig. Ik wil het nog niet uitsluiten, maar het is een erg lange en zware koers en mijn conditie is niet wat het geweest is.’ (Foto: Movistar / Bettini Photo)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading