...
Mezgec buigt het hoofd voor winnaar Van Poppel: 'Ik kwam power tekort'
Algemeen nieuws

Mezgec buigt het hoofd voor winnaar Van Poppel: 'Ik kwam power tekort'

Mezgec buigt het hoofd voor winnaar Van Poppel: 'Ik kwam power tekort'

Luka Mezgec deed zijn uiterste best, maar de Mitchelton-Scott-renner kwam echt niet in de buurt van Danny van Poppel. De Nederlander sprintte naar de eerste etappezege in de Volta a la Comunitat Valenciana. Mezgec was de beste van de rest van het peloton.

‘De laatste tien kilometer waren heel hectisch. Het team heeft me goed geholpen en uiteindelijk zette Michael Albasini me goed af achter LottoNL-Jumbo. In de laatste drie kilometer kon ik goed bij Danny blijven’, zegt Mezgec op de website van zijn ploeg.

‘In aanloop naar de sprint voelde ik me goed, maar tijdens de sprint zelf miste ik mijn echte power. Maar die komt wel door meer te koersen’, denkt de Sloveen. ‘Ik ben blij dat ik het koersgevoel weer heb na een lange winter.’

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws