'Van Aert beslist deze week over toekomst, LottoNL-Jumbo blijft topkandidaat'

Algemeen nieuws
maandag, 16 juli 2018 om 8:34Het Nieuwsblad
logo idltjpg
Wout van Aert beslist tijdens de tweede week van de Tour de France waar zijn toekomst ligt. De wereldkampioen veldrijden heeft vele aanbiedingen gekregen en volgens Het Nieuwsblad reist het management van Van Aert vandaag, tijdens de rustdag, af naar de Tour om te onderhandelen met de gegadigden.
De Belgische krant weet dat LottoNL-Jumbo voorlopig de beste papieren heeft. Jumbo heeft al een contract voor vier jaar klaarliggen voor Van Aert. Het supermarktketen richt zich in de komende jaren op de Belgische markt en ziet in Van Aert een fraai boegbeeld. Mooi meegenomen is dat de trainer van de begeerde Belg, Marc Lamberts, in dienst is als trainer bij LottoNL-Jumbo.
De concurrentie voor de handtekening van Van Aert is groot. Lotto Soudal doet bijvoorbeeld nog een laatste poging. De verwachting is niet dat de grote concurrent van Mathieu van der Poel de stap naar de Belgische Lotto maakt. Hij zou te weinig vertrouwen hebben in de CEO van Lotto Soudal, Paul De Geyter. Om diezelfde reden is een nieuw contract bij Veranda's Willems-Crelan geen logische optie. Financieel is het aanbod van zijn huidige ploeg het meest aantrekkelijk, maar de relatie met ploegmanager Nick Nuyens laat veel te wensen over. Ook Team Sky, Bahrain-Merida en Trek-Segafredo behoren tot de geïnteresseerde ploegen. (Foto: screenshot)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading