Adrie van der Poel: 'Mathieu hoeft niet meer te wachten met opvolging in Ronde'

De Klassiekers
woensdag, 03 april 2019 om 18:44
SS Adrie van der PoelJPG
Adrie van der Poel is zo trots als een pauw dat zijn zoon Dwars door Vlaanderen won. Adrie won DDV nog nooit, maar wél de Ronde van Vlaanderen, die zondag verreden wordt. Als het aan Van der Poel senior ligt, volgt Mathieu hem gewoon op.
'Dit is een hele mooie prestatie’, zegt Van der Poel tegen Omroep Brabant. ‘Zijn vorm is dit voorjaar natuurlijk hartstikke goed, al heb je om te winnen ook wel een dosis geluk nodig. Alles zat mee. Het voorjaar is mooi en kan alleen maar mooier worden. Laten we vooral genieten van wat hij laat zien. Conditioneel zit het goed, dat is wel duidelijk.’
Misschien zit er zelfs wel een opvolging in in de Ronde van Vlaanderen. ‘Daar hoeft hij van mij geen twee of drie jaar mee te wachten. Het zou natuurlijk prachtig zijn als hij die koers ook weet te winnen’, aldus de oud-profrenner. Toch ziet hij zijn zoon niet als favoriet. ‘Hij is op dit moment gewoon nog een outsider. Maar als het zo doorgaat is hij over een paar jaar wel een echte kandidaat.’ (Foto: Screenshot)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading