Journalisten van De Telegraaf en het Algemeen Dagblad hebben bij het NOS Sportforum verbaasd gereageerd op de nieuwe deal voor onbepaalde tijd van Sunweb met de eigen wielerploeg. Volgens hen zijn er te veel factoren onzeker om zo'n deal te sluiten.
Luuk Blijboom van De Telegraaf wijst vooral naar de dopingwereld in het wielrennen. 'De dopingcontroleurs lopen mijlenver achter op de renners in het peloton. Voor je het weet heb je een enorm schandaal aan je broek hangen en dan ga je dus nog drie jaar door. Ik weet niet of Sunweb daar tegen die tijd zo blij mee zal zijn. Sponsors willen niet met list en bedrog worden geassocieerd. Ik kijk rond in het wielrennen en in welke laag je ook kijkt, het gaat alleen maar over doping.'
AD-journalist Arjan Schouten vindt de deal wel logisch gezien de duidelijke visie van de ploeg. Hij ziet echter ook een groot risico: 'Die ploeg draait heel erg om Tom Dumoulin. Stel dat die man morgen beide benen breekt en nooit meer op een fiets zit... Hoe lang wil Sunweb dan eigenlijk nog doorgaan met die ploeg?' (foto: Team Sunweb)
Doe mee aan het Giro d'Italia spel van Zweeler! Schrijf je in, kies twintig renners, scoor punten en win veel geld!
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties