Kruijswijk blij met zege Van Aert en eigen klassement: 'Dit is lekker'

Tour de France
maandag, 15 juli 2019 om 17:45
Sirotti Steven Kruijswijk Oliver Naesen Tour de Francejpg
Steven Kruijswijk had dubbelop een goede dag. De Brabander zat mee en zag Thibaut Pinot en anderen het slachtoffer worden van waaiers. Ook won zijn ploegmaat Wout van Aert. Meteen na de finish sprak hij met de NOS.
'Het was een echt gevecht', analyseert Kruijswijk. 'Ik was blij dat ik erbij zat. We reden voor Groenewegen en Van Aert maakt het af. Hij zou zich sparen en er zaten rappe mannen nog bij. Het oplopende stuk was in zijn voordeel en niemand was meer fris. Dit is onze vierde ritzege op de tiende dag.'
Over zichzelf is Kruijswijk ook tevreden. 'Je moet scherp zijn en ik doe goede zaken. Ik heb niet meer op- of omgekeken. Het verschil met Pinot is lekker. Tony Martin hielp me goed vandaag en uiteindelijk moest ik zelf een beetje knokken voor mijn plek. Het zal in de ploeg en op de kamer vanavond wel gezellig.' (Foto: Sirotti)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading