Weer goed nieuws voor Betsema: 'Haar transfer voor ons duidelijk schot in de roos'

Vrouwenwielrennen
woensdag, 28 november 2018 om 17:05
logo idltjpg
Denise Betsema valt van goed nieuws in goed nieuws. De Nederlandse veldrijdster, die afgelopen in Wachtebeke en Koksijde een dubbelslag sloeg, krijgt bij haar ploeg Marlux-Bingoal een volwaardig contract. Dat meldt Het Nieuwsblad.
Betsema had een semi-profcontract, maar de teammanager van Marlux-Bingoal, Jurgen Mettepenningen, bevestigt dat dat verleden tijd is. 'Omdat ze het verdient. Haar transfer is voor ons duidelijk een schot in de roos. Dit hadden ook wij niet zien aankomen.'
'Bovendien zit het veldrijden bij de vrouwen in de lift. Ik zag zonet de kijkcijfers van de uitzending afgelopen zaterdag van Wachtebeke. Het marktaandeel was ronduit indrukwekkend en het verschil in de kijkcijfers voor de vrouwenwedstrijd en die van de mannen was niet eens zo groot', zo besluit Mettepenningen. (foto: screenshot)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading