De Giro d'Italia was net afgelopen, maar we konden alweer toeleven naar de volgende grote ronde. Ter voorbereiding op de Tour de France werd van 30 mei tot en met 6 juni het Critérium du Dauphiné gereden. Vorig jaar won Daniel Martinez na opgave van Primoz Roglic, dit jaar won Richie Porte. In de Leiderstrui hield u hier op de hoogte van de teams!
INEOS Grenadiers
Geraint Thomas
Tao Geoghegan Hart
Richie Porte
Andrey Amador
Dylan van Baarle
Carlos Rodriguez
Michal Kwiatkowski
Deceuninck-Quick-Step
Kasper Asgreen
Shane Archbold
Josef CernyIan Garrison (DNF etappe 2)Fabio Jakobsen (DNF etappe 8)
Florian Sénéchal
Stijn Steels
Cofidis
Guillaume Martin
Simon Geschke
Nathan HaasEmmanuel Morin (DNF etappe 8)
Anthony Perez
Pierre-Luc PérichonKenneth Vanbilsen (DNF etappe 8)
Groupama-FDJ
David Gaudu
Bruno ArmirailWilliam Bonnet (DNF etappe 7)
Kevin Geniets
Matthieu Ladagnous
Olivier Le Gac
Valentin Madouas
EF Education-NIPPO
Michael Valgren
Will Barta
Julien El FaresHideto Nakane (DNF etappe 8)Logan Owen (DNF etappe 8)
Lawson CraddockLachlan Morton (DNF etappe 7)
Movistar
Alejandro Valverde
Enric Mas
Miguel Ángel López
Imanol Erviti
Carlos Verona
Jorge Arcas
José Joaquin Rojas
Jumbo-Visma
Steven Kruijswijk
Sepp Kuss
Timo RoosenLennard Hofstede (DNF etappe 5)
Robert Gesink
Tony Martin
Jonas Vingegaard
Team BikeExchange
Brent Bookwalter Kevin Colleoni (DNF etappe 7)
Barnabás Peák
Damien Howson
Tsgabu Grmay Kaden Groves (DNF etappe 5)Andrey Zeits (DNS etappe 7)
Intermarché-Wanty-Gobert
Jan Bakelants
Jeremy BellicaudJasper De Plus (DNF etappe 8)
Théo Delacroix
Louis Meintjes
Kevin Vanmelsen
Loïc Vliegen (DNF etappe 6)
Astana-Premier Tech
Alex Aranburu
Dmitriy Gruzdev
Ion Izagirre
Alexey Lutsenko
Yuriy NatarovBenjamin Perry (DNF etappe 2)
Oscar Rodriguez
Team DSM
Marco Brenner
Felix Gall
Chad Haga
Martin Salmon
Martijn Tusveld
Kevin Vermaerke
Ilan van Wilder
BORA-hansgrohe
Patrick Gamper (DNF etappe 8)
Wilco Kelderman
Patrick Konrad
Nils Politt
Lukas PöstlbergerMichael Schwarzmann (DNF etappe 8)
Frederik Wandahl
Team Qhubeka ASSOS
Fabio Aru
Sander Armee
Carlos Barbero
Sean BennettMichael Gogl (DNS etappe 4)
Dylan SunderlandRob Power (DNF etappe 2)
Trek-Segafredo
Jasper StuyvenMads Pedersen (DNF etappe 3)
Julien Bernard
Kenny ElissondeRyan Mullen (DNF etappe 8)
Michel Ries
Mattias Skjelmose
UAE Team Emirates
Camilo Ardila
Mikkel Bjerg
Sven Erik Bystrom
Joe Dombrowski
Alexander Kristoff
Brandon McNulty Ivo Oliveira (DNF etappe 5)
Bahrain Victorious
Eros Capecchi (DNF etappe 1)
Santiago Buitrago
Sonny Colbrelli
Jack Haig
Marco Haller
Mark Padun
Dylan Teuns
Israel Start-Up Nation
Alexis Renard
Reto Hollenstein
Omer Goldstein
Ben Hermans
Chris Froome
Alex CatafordMads Würtz Schmidt (DNF etappe 8)
Lotto Soudal
Steff Cras
Sébastien Grignard
Matthew Holmes
Sylvain MoniquetHarry Sweeny (DNF etappe 8)
Brent Van Moer
Tim Wellens
B&B Hotels p/b KTM
Cyril Gauthier (DNF etappe 8)
Sebastian Schönberger
Maxime Chevalier
Pierre Rollland
Eliot Lietaer
Frank Bonnamour
Quentin Pacher
Team Arkéa Samsic
Anthony Delaplace (DNF etappe 7)
Winner Anacona
Nairo Quintana
Lukasz Owsian
Laurent Pichon
Warren BarguilClément Russo (DNF etappe 8)
AG2R Citroën Team
Dorian Godon
Oliver Naesen
Aurèlien Paret-Peintre
Ben O'Connor
Greg Van AvermaetClément Venturini (DNF etappe 5)
Jaakko Hänninen
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties