Zes etappes gehad in de Giro Donne en twee keer was Marianne Vos de beste. De Nederlandse van Jumbo-Visma moest twee keer Elisa Balsamo voor laten in een massasprint, maar rekende na dag twee ook op dag zes af met haar rivalen. In een persbericht van de ploeg reageert ze logischerwijs tevreden.
Vos, die in het algemeen klassement geen rol speelt, is rap deze Giro en dus is er bijna dagelijks kans op ritwinst voor de inmiddels 35-jarige alleskunner. De ritwinst in de zesde etappe betekende alweer zege nummer 32 (!) in de Giro. 'Het is heel gaaf om weer een zege te pakken. Van tevoren verwacht je niet om twee zeges te behalen in de Giro d’Italia Donne. Na mijn eerste zege was de druk eraf, maar je wil de volgende kansen ook grijpen', zo stelt ze.
Vos looft teamgeest Jumbo-Visma
Vos moest ook wel, want in de laatste vier dagen ligt er misschien nog maar één kans op een echte sprint en dat is op de slotdag. 'Het team heeft het na de eerste zege heel goed gedaan. Ook toen ik tweede en derde werd, bleven zij het vertrouwen houden. Ik wilde het heel graag voor hen afmaken en ik ben blij dat het is gelukt.'
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties