De toekomst van BMC en daarmee de toekomst van Greg Van Avermaet is nog steeds niet zeker. Inmiddels trekken verschillende teams aan de klassiekerrenner, maar één team die dat zeker niet doet is Astana. Dat zegt ploegeigenaar Alexander Vinokourov tegen Het Nieuwsblad.
‘Greg is veel te duur. Hij is de Olympisch kampioen, dat kan ik echt niet betalen. Ik wil liever zelf kampioenen maken dan er één te kopen’, aldus Vinokourov, die met Laurens De Vreese één Belg in de ploeg heeft. Het had echter weinig gescheeld of dat waren er meer geweest.
In 2016 onderhandelde Vino met Philippe Gilbert, destijds ook BMC-renner, bekent hij. ‘Ik ken Philippe goed van in Monaco, maar hij had zijn woord al gegeven aan Patrick Lefevere. Ik begrijp en aanvaard die keuze. Hij had meer oren naar een Belgische ploeg met een Belgisch karakter. Ik wil best meer Belgische renners, maar ze zijn zo duur.'
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties