Bouhanni is weer terug: 'Had problemen met mijn zicht maar ben nu weer honderd procent'

Algemeen nieuws
donderdag, 01 maart 2018 om 10:41Cyclingnews
logo idltjpg
Nacer Bouhanni heeft lange tijd last gehad van zichtproblemen. Na zijn zware val in de Tour de Yorkshire in april 2017 heeft de Fransman van Cofidis, die ook een hersenschudding opliep, meer dan een half jaar nodig gehad om weer de oude te worden, zo schrijft Cyclingnews.
'Vorig seizoen, na de crash, kreeg ik last van mijn zicht. Dat is nu gelukkig voorbij en ik ben weer honderd procent. Het was een langdurig proces, het heeft wel zo'n zes maanden geduurd voordat ik weer de oude was. Gelukkig ben ik dit seizoen op een goede manier gestart, ik voel me prima', aldus Bouhanni.
De sprinter die wel eens de grens opzoekt in zijn sprints lijkt daarmee klaar voor zijn eerste doelen van dit seizoen. 'Ik wil scoren in de Parijs-Nice, Milaan-San Remo en de Ronde van Catalonië. Dat zijn drie wedstrijden op WorldTour-niveau, het is voor mij erg belangrijk dat ik daar goed presteer.' (Foto: Twitter)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading