Ciccone aan de zijde van jeugdidool: 'Met Nibali koersen een grote droom'

Algemeen nieuws
vrijdag, 15 november 2019 om 18:00
sirotti Cicconejpg
Een etappe en het bergklassement in de Giro, en twee dagen gele trui in de Tour als knecht. Dan is het normaal gezien volgend jaar voor eigen rekening rijden, maar niet voor Guilio Ciccone. Sterker nog, de Italiaan geeft aan zich volledig weg te gaan cijferen voor zijn nieuwe kopman, jeugdidool Vincenzo Nibali. 'Ik heb altijd naar hem gekeken op tv.'
Ciccone geeft in gesprek met CyclingWeekly aan in de toekomst graag zelf voor een klassement te gaan, maar zet dit voor nu even op een zijspoor. 'Ik kan nog heel veel leren van Nibali, met zijn karrenvracht aan ervaring.' Eerder gaf Ciccone al aan dat zijn programma grotendeels gelijk gaat zijn aan dat van Nibali, die deze winter de overstap maakte naar Trek-Segafredo.
De Italiaanse klimgeit benadrukt dat het een droom is om voor De haai van Messina te mogen rijden. 'Hij is een jeugdidool, iemand waar ik altijd naar opkeek. Ik ga mijn uiterste best doen om hem te helpen, want hij is zeker nog competitief genoeg om voor grote overwinningen te gaan.' (foto: Sirotti)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading