Alberto Dainese heeft de eerste etappe in de Herald Sun Tour gewonnen. De 21-jarige Italiaan was in een massasprint de sterkste.
Het is de eerste zege voor Dainese bij zijn nieuwe ploeg Team Sunweb en tevens de eerste zege van het seizoen voor de ploeg. De Nederlanders waren ook op dreef in de Australische koers. Moreno Hofland sprintte naar plek drie, Roy Eefting werd zevende.
Een snelle zege voor Dainese dus, die al drie koersen in Australië reed en nu al zijn eerste ritwinst mag vieren. 'We hebben de kopgroep gecontroleerd en we reden een bijna perfecte lead-out. Ik zat in vijfde of zesde positie in de laatste bocht en heb door de wind lang gewacht. Uiteindelijk slaagde ik erin te winnen', zo stelt hij na afloop.
Sierra wint bij de dames, Kessler vierde
Bij de dames werd ook gekoerst op de eerste dag van de Herald Sun Tour. Arlenis Sierra bleek daar de snelste, tevens in een massasprint. Nina Kessler werd vierde.
Uitslag etappe 1 Herald Sun Tour 2020
1. Alberto Dainese
2. Kaden Groves ''
3. Moreno Hofland ''
4. Mihkel Räim ''
5. Godfrey Slattery ''
6. Michael Rice ''
7. Roy Eefting ''
8. Yasuharu Nakajima ''
9. Tom Scully ''
10. Thomas Bolton ''
Klassement na etappe 1 Herald Sun Tour 2020
1. Alberto Dainese
2. Kaden Groves +0.04
3. Moreno Hofland +0.06
4. Roy Eefting +0.07
5. Benjamin Hill ''
6. Craig Wiggins +0.09
7. Charles-Étienne Chrétien ''
8. Mihkel Räim ''
9. Godfrey Slattery ''
10. Michael Rice ''
(foto: Sirotti)
Place comments
0 Comments
You are currently seeing only the comments you are notified about, if you want to see all comments from this post, click the button below.
Show all comments