Valgren: 'Materiaal is zo belangrijk in het wielrennen, het lijkt wel Formule 1'

Algemeen nieuws
zaterdag, 23 februari 2019 om 12:39
logo idltjpg
Michael Valgren maakte afgelopen winter de overstap van Astana naar Dimension Data. Daarvoor had hij een belangrijke reden: het materiaal. Zo blijkt uit een interview van VeloNews met de winnaar van de Omloop het Nieuwsblad en de Amstel Gold Race in 2018.
'Astana was zeker geïnteresseerd, maar ik miste er toch iets. Dimension Data wilde me erg graag hebben. Materiaal vind ik heel belangrijk en ik hoorde dat ze hier BMC zouden rijden, met de beste spullen. In het wielrennen ligt tegenwoordig alles zo dichtbij elkaar, dat deze verschillen beslissend zijn. Het lijkt wel op Formule 1. Materiaal was de belangrijkste reden naar Dimension Data te gaan.'
Voor dit seizoen heeft de Deen een groot doel: 'De Ronde van Vlaanderen winnen. Ik rijd nu in de Algarve, daarna ga ik naar het openingsweekend, de Tirreno en dan de klassiekers tot aan Luik. Parijs-Roubaix doe ik niet, dat ligt niet goed in de planning. Ik wil de kasseienklassiekers rijden, maar ook de Ardennen. Met Roubaix erbij is het dan te veel. Ooit wil ik hem wel rijden.' (Foto: screenshot Eurosport)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading