Zeeman blijft gefocust: 'Deze tijd benutten om onszelf te verbeteren'

Algemeen nieuws
dinsdag, 28 april 2020 om 12:45
138491_0352acae7577825966ca885baf1b4852
De wedstrijden liggen stil, de renners zitten binnen. Je zou dus denken dat Merijn Zeeman, sportief directeur van Jumbo-Visma, eventjes rust heeft. Maar daar wil hij niet aan beginnen.
In een interview aan NLcoach op de ploegsite van Jumbo-Visma vertelt Zeeman over hoe ze nu nog steeds doorwerken. 'Eigenlijk heb ik de ene na de andere online-vergadering. We doen er alles aan om te zorgen dat de motivatie hoog is als de competitie wordt hervat. We verwachten ook inbreng van de renners zelf, zo leren we elkaar beter begrijpen.'
De renners gaan ook volledig anders met de situatie om, wat een uitdaging is voor Zeeman. 'Sommigen kunnen de straat niet op. Anderen hebben juist tijd te veel. Tony Martin vermaakt zich prima thuis. Iedereen in zijn omgeving is gezond, hij fiets iedere dag een lekker stuk. Mooi weer, geen probleem. Maar er zijn ook jongens die de hele dag online het nieuws volgen en daar onrustig van worden.' (Foto: Wesley van Bavel/In de Leiderstrui)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading