Kruijswijk uit de top-10 in Giro d'Italia: 'Ik blokkeerde door de kou'

Giro d'Italia
zondag, 11 oktober 2020 om 20:20
Kruijswijk Sirottijpg
Steven Kruijswijk moest in de negende etappe van de Giro d’Italia tijd toegeven op zijn concurrenten. In de laatste steile slotkilometer kon hij niet mee toen met name Wilco Kelderman stevig doortrok. De schade viel met 21 seconden nog mee.
‘Het was echt heel koud op die laatste slotklim en ik blokkeerde daardoor’, vertelt Kruijswijk na afloop aan De Telegraaf. De Nederlandse klassementsrenner liet eerder nog weten kansen te zien in de negende etappe. ‘Dat zat er niet echt in nee’, is Kruijswijk eerlijk.
Ploegleider Addy Engels noemt in een persbericht van Jumbo-Visma niet de kou als oorzaak voor de mindere dag van Kruijswijk, maar de explosieve aankomst, die minder voor Kruijswijk geschikt is. ‘Het was zeer explosief en dat is niet iets wat Steven graag heeft. Steven verliest gelukkig niet superveel tijd. De bovenste plaatsen zijn nog altijd binnen handbereik. Er komen nog genoeg kansen voor ons, maar we hadden op meer gehoopt.’ (foto: Sirotti)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading