'Super-Giro' Trek-Segafredo dankzij Mollema en Ciccone: 'Het kon niet beter'

Giro d'Italia
maandag, 03 juni 2019 om 13:12
Sirotti Mollema Cicconejpg
Trek-Segafredo mag spreken van een meer dan geslaagde Giro d’Italia. Niet alleen haalde het een keurige vijfde plaats in het klassement met Bauke Mollema, ook pakte het met Giulio Ciccone de bergtrui en won het een etappe met dezelfde Italiaan. Alle doelen van de ploeg zijn daarmee afgevinkt.
Bij Trek noemt men het ‘één van de beste grote rondes in de geschiedenis van het team. We hebben al onze doelen bereikt met een etappezege, de top vijf en de bergtrui’, zegt ploegleider Kim Andersen. ‘Ik denk dat we een super-Giro hebben gereden’, zegt Ciccone.
Ook Mollema beseft dat het de ploeg deze ronde voor de wind ging. ‘Het was een geweldige Giro voor het team. Het kon niet beter. We hadden van begin tot eind een goede sfeer in de ploeg en dat hielp zeker. Dan is iedereen meer gemotiveerd om samen te werken en dat leidt tot grote resultaten’, aldus Mollema. (Foto: Sirotti)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading