De Kort en Haga lijden in de Australische hitte: 'Mijn neus begon te bloeden'

Nederlanders
vrijdag, 19 januari 2018 om 8:52Twitter
logo idltjpg
Koen de Kort en Chad Haga zijn in ieder geval twee renners die het vrijdag tijdens de vierde etappe van de Tour Down Under veel te heet vonden. De renners van Trek-Segafredo en Team Sunweb reageerden na afloop van de rit op Twitter.
De Kort meldt dat hij de hele dag teamgenoten aan het helpen was met het halen van bidons en ijs toen zijn neus plotseling begon te bloeden. 'Wielrennen is gezond, toch?', vraagt hij zich cynisch af.
Saw a few guys really struggling with the heat today in the bunch. Tried to help my teammates cool down by making trips to the car for bottles and ice until my nose started bleeding suddenly. Cycling is healthy right?!
Koen de Kort (@koendekort) January 19, 2018
Haga reageert gevat met een selfie van een bebloede neus en de tekst: 'Als het begint en je rijdt tachtig kilometer per uur, dan moet je het maar gewoon laten lopen.'
When it starts while going 80kph, you just gotta let it flow, right? pic.twitter.com/IdFjDjIp5U
Chad Haga (@ChadHaga) January 19, 2018
Bij Team Katusha had men een andere ludieke manier om aan te geven hoe heet het was in Australië. Een rauw ei werd op het asfalt gegooid en echt waar: al snel ontstond er een gebakken ei op de Australische weg.
#tdu2018 : so how hot was hot today? We cracked an egg on the pavement to find out: pic.twitter.com/FNNg25rucs
— Team KATUSHA ALPECIN (@katushacycling) January 19, 2018
Advertentie: Vannacht om 01:00 uur start het tour Down Under stage 5-spel 2018 van Zweeler. Minimaal 200 euro aan prijzen valt er te verdienen. De eerste prijs is minimaal 38 euro!
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading