Dumoulin staat op: 'Op dit moment heb ik vooral heel veel last van mijn bekendheid'

Nederlanders
woensdag, 10 oktober 2018 om 8:29
logo idltjpg
Tom Dumoulin hoopt met zijn 'Tour de Dumoulin' dat hij iets kan gaan doen met zijn bekendheid als wielrenner. In De Telegraaf stelt de Nederlander openhartig vast dat hij nu vooral last heeft van alle aandacht.
'ik wil ze meenemen in mijn wereld. Ik wil mensen laten zien hoe mooi het is om vijf of zes uur hier door de Limburgse heuvels te crossen. Dat hoeft niet alleen zwaar of vervelend te zijn, maar ook mooi', begint een ambitieuze Dumoulin.
'Op dit moment heb ik vooral heel veel last van mijn bekendheid en nu kan ik er hopelijk een positieve draai aan gaan geven', glimlacht hij. 'Ik wil laten zien hoe mooi deze sport is. Ik weet dat dat niet in een dag lukt, maar het is een begin. En hopelijk helpt mijn populariteit daar een beetje bij.' (foto: Team Sunweb/Cor Vos)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading