LottoNL-Jumbo wil met Robert Gesink hoog eindigen in de Tour Down Under, zo wordt nog maar weer eens herhaald via de officiële kanalen na de eerste etappe. Ondanks de aanwezigheid van George Bennett wordt er vol ingezet op Gesink. 'Robert is onze kopman. Hij heeft al laten zien dat hij een goed niveau heeft. Ondanks het feit dat de
Tour Down Under pas zijn eerste wedstrijd is sinds hij uitviel in de Tour en ondanks het feit dat er hier veel toppers zijn, heb ik hoge verwachtingen. We zetten in op minimaal een toptienklassering', aldus ploegleider Frans Maassen.
In de eerste etappe kwamen alle renners van LottoNL-Jumbo goed over de streep, al had Enrico Battaglin graag wat meer meegedaan in de sprint. 'In een bocht op driehonderd meter van de aankomst raakte ik een andere renner. Ik moest remmen en verloor daardoor heel wat plaatsen. Ik probeerde me nog wel te herpakken, maar ik slaagde er niet meer in om in de top tien te komen', stelt de Italiaan.