UAE Team Emirates met team rond Pogacar naar Tour de France

Tour de France
maandag, 24 augustus 2020 om 9:36
Pogacar
UAE Team Emirates heeft de selectie voor de Tour de France bekendgemaakt. Het team vormt een ploeg rond Tadej Pogacar, die met rugnummer één zal starten. Verder is Alexander Kristoff als sprinter aangewezen.
Het wordt de eerste Tour de France voor de Pogacar. De jonge Sloveen zal in de bergen worden bijgestaan door een sterk blok aan klimmers. Voormalig Vuelta a Espana-winnaar Fabio Aru, landgenoot Jan Polanc, Davide Formolo en David de la Cruz zullen naar verwachting het nodige werk kunnen verzetten voor Pogacar.
Vegard Stake Laengen gaat mee als ondersteuning voor zijn Noorse metgezel, Kristoff. Hij vervangt daarmee Sven Erik Bystrøm, die lange tijd op de lijst van deelnemers gemeld stond. Daarnaast is ook Marco Marcato van de partij binnen de Tour de France-selectie. (Foto: Sirotti)

Selectie UAE Team Emirates Tour de France 2020

Tadej Pogacar
Fabio Aru
Davide Formolo
Jan Polanc
Alexander Kristoff
Vegard Stake Laengen
David de la Cruz
Marco Marcato

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading