De Superprestige-cross van Gavere is op zijn zachtst gezegd niet erg blij met de UCI. In 2019 is de cross gepland op dezelfde dag als het EK veldrijden en dus moet de organisatie plotseling op zoek naar een nieuwe datum.
‘We gaan erover vergaderen op 20 december’, zegt Kurt Vanneste, secretaris van de cross, tegen Wielerkrant. ‘Volgende week donderdag moet dus duidelijk worden wat er uit de bus kan komen. De UCI heeft al een nieuwe datum voorgesteld.’
Vanneste sprak al met de organisatoren van de cross in Gavere over de situatie en die zijn duidelijk niet blij met de UCI. ‘Dit is niet leuk, hè, Gavere is toch één van de oudste veldritten. Dit is een beetje disrespectvol’, meent Vanneste. De UCI liet eerder weten dat het EK voorrang heeft. Als deze een datum prikt, staat het meteen vast. (Foto: screenshot, Mathieu van der Poel won dit jaar in Gavere)
Altijd als eerste op de hoogte van het belangrijkste en leukste wielernieuws? Meld je aan en ontvang jouw wielernieuws via Whatsapp!
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties