Van Aert vanaf roller: 'Moet nog verbeteren dus ben met laatste procentjes bezig'

Veldrijden
zaterdag, 24 november 2018 om 19:56
logo idltjpg
Wout van Aert maakt zich nog niet druk na zijn derde plaats in de Ambiancecross op zaterdag. De wereldkampioen veldrijden beseft dat er nog wat bij moet, maar hij is volop bezig om dat voor elkaar te krijgen.
'Ik moet nog verbeteren dus ik ben met de laatste procentjes bezig', stelt Van Aert na afloop op de roller, waar hij meteen na de finish op plaats nam. Een opvallend beeld, aangezien veldrijders meestal eerst de tent in gaan voor interviews.
Bij Sporza legt hij uit: 'Een cross is altijd koud. Daarna moet je je snel wassen en dan snel naar het podium. Maar na tien minuten heeft het eigenlijk al geen zin meer om even uit te fietsen. Dan moet je al een uur gaan losrijden om je lactaat weg te krijgen. Na de aankomst kan je op acht minuten tijd al veel doen. Dat is gewoon wetenschap en daar zijn we natuurlijk mee bezig op het hoogste niveau.' (Foto: Joren Ooms / In de Leiderstrui)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading