L'Equipe: 'Zaakwaarnemer De la Cruz zorgde ervoor dat Elissonde Vuelta mist'

Vuelta a España
maandag, 26 augustus 2019 om 20:28
sirotti kenny elissondejpg
Kenny Elissonde tastte in het duister over het scrappen van zijn naam op de deelnemerslijst van de Vuelta a Espana, maar nu laat L'Equipe weten dat dit het gevolg is van de tussenkomst van Giuseppe Acquadro.
Acquadro is de zaakwaarnemer van David de la Cruz en had dus graag dat niet Elissonde, maar de Spanjaard aan de ronde zou deelnemen. Hij zou volgens de Franse sportkrant daarom een verzoek hebben ingediend bij Dave Brailsford, ploegbaas bij Team INEOS. De zaakwaarnemer en de Brit zouden volgens de bron erg goed met elkaar op kunnen schieten.
De la Cruz heeft op dit moment geen contract voor 2020, dus lijkt het aannemelijk dat hij zichzelf in de ronde van zijn thuisland graag in de kijker rijdt. Eerder werd hij in verband gebracht met een transfer naar Movistar, maar dat ketste af. Overigens zouden volgens El Pais Acquadro en Movistar overhoop liggen. Daarover kunt u hier meer verder lezen. (Foto: Sirotti)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading