Bouhanni mag fietsen en wordt tweede in Franse koers: 'Ingewikkelde week gehad'

Wielrennen
zondag, 04 april 2021 om 20:30
nacer bouhanni sirotti
Nacer Bouhanni is momenteel in afwachting van een uitspraak naar aanleiding van zijn aanvaring met Jake Stewart in Cholet, maar mag voorlopig wel gewoon koersen. De Franse sprinter eindigde zondag zelf tweede in de Roue Tourangelle. '48 uur geleden wist ik niet eens of ik mocht starten.'
Bouhanni moest enkel Arnaud Démare, zijn vroegere teamgenoot en rivaal, voor zich laten in de Franse wedstrijd. Hij bedankte na afloop zijn Nederlandse teamgenoot Bram Welten voor het gedane werk. 'Bram zette me perfect af in de laatste tweehonderd meter, maar Démare bleek uiteindelijk sterker te zijn', doet Bouhanni zijn verhaal op de site van zijn ploeg.
De kopman van Arkéa-Samsic was na afloop tevreden met dat resultaat. 'Voor mij telt alleen winnen, maar deze prestatie stelt me gerust. 48 uur geleden wist ik niet eens of ik mocht starten, ik heb nogal een ingewikkelde week gehad.' Aankomende woensdag start Bouhanni in de Scheldeprijs.
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading