Lotte Kopecky leek in de tweede etappe van de Tour de France Femmes in een zetel te zitten om een tweede ritzege op rij te boeken. In haar gele trui kwam ze bij de voorsten de slotklim over en werd ze door Demi Vollering vooraan afgezet voor de spurt. Het was Liane Lippert die opvallend ruim over haar heen kwam.
De hegemonie van SD Worx werd daarmee even doorbroken, maar een slag op het stuur van Kopecky gaf wel aan dat er ontevredenheid heerste. Meteen na de streep bleek waarom: 'Helaas had ik een lekke band, dus kon ik niet voluit sprinten. Het zou een mooie zege zijn geweest in de gele trui, al was het al met al een goede dag voor de ploeg', zo zegt de Belgische in een eerste reactie.
In het flash interview bij de organisatie kon Kopecky precies vertellen wat er gebeurde: 'Ik ben trots dat ik de gele trui heb behouden, maar ik ben ook teleurgesteld dat ik het niet heb kunnen afmaken. Het belangrijkste van de dag is dat Demi (Vollering, red.) uit de problemen is gebleven en dat niemand is gecrasht. Het is heel mooi dat Demi de lead-out deed voor mij, dat hoop ik later in de week voor haar te doen.'
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties